LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
10.Danda 11186
11.H2 11116
12.Klapal 11100
Bouldry:
10.Mokroluský 10550
11.Kopecký 10525
12.Popovský 10400
Hory:
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192
8.Zvonková 5717

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199874 cest
Nové přelezy:
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

13.10.

Tak nějak brzy letos začal podzim barvit listí a vonět něčím, co jsme dříve prožívali tak nějak jinak a hlavně intenzivněji.

Krásná rána pokrytá jinovatkou někde ve skalách v dekáči, kdy ještě ti poslední vytrvale zírali do ohýnku snažíce se přes stávku hlasivek zapět nějaký ten známý song, co se v rádiu nehraje?

Komu se někdy zasteskne po dobách bouřlivých má možnost se dostavit tuto sobotu 13.10. na šestý ročník Polínského psa v světu známé oblasti u obce Polínka na plzeňsku. Trošku popoleze, trochu se proběhne a možná dojde i na kulturní vyžití.


Klasika v podání klasika



Jó to byly časy...


Těší se Algena & comp. + Vaníci

Franta Algena   [úpravy] 15:58 09.10.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Panaka18:11:14 09.10.2007
Tak letos me to mine. Dejte si za me cestu a nasledne nejake to cervene.
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Zdravim ze Spana.
Edakodpovědět 
 Re: Panaka18:43:26 09.10.2007
To je velikanska skoda hombre!budou padat poctivy polinsky cisla:)vino potece proudem a noc bude velika...doufam, ze uz aspon planujes nejakou cestu k nam na sever.
 Tomasoodpovědět 
  Re: Navsteva21:38:14 10.10.2007
konecne jsi mi neco napsal. abys sesmolil email a poslal mi nejake info o tom kolik piv a cest jsi dal, to ne... :-)
budu v praze na vikend 26.-28.10. (za 14 dnu), tak nikam nejezdete a pojdte se mnou a mariou na pivko.
Edakodpovědět 
   Re: Setkání filosofických kapacit22:54:46 10.10.2007
Každý rok , v neděli ráno , si slibuji , že už nikdy více nepřijedu. Takže mě opět čekejte.
John, Plzeňodpovědět 
   Re: Navsteva14:11:58 16.10.2007
Co se vylezlo si najdi v mym denicku..tentokrate piv ani moc nepadlo (pokud jde o me:)), zato vinko teklo proudem nezadrzitelnym a i ta slivovice docela chutnala; vecer tudiz probehla i kratsi epizoda hopla celo na stul...podruhe za sebou jsme si uz nemohli dovolit odmitnout algenovi tradicni sprint tlupy zmazanejch do kopce, doslo tedy na nejhorsi a polinsky pes opravdu vybehl.frantisek v cilovem stoupani mocne finisoval a vybojoval tim prvni misto v neobvykle pro sebe vytvorene kategorii blize neurceneho charakteru a nazvu, za coz vyfasnul diplom, ktery byl jeste tehoz vecera (casneho rana) uloupen mistni bandou lovcu bezejmennych senzaci/pravdepodobneji ho vsak franta zalehl nekde v prikopu u pole, kdyz se (dle svych slov takrka strizlivy) vracel z nalevny do kempu 5,5...cela akce se jiz tradicne vyvedla a za boziho pocasi, navzdory varovani nekterych radoby lezcu, ze vikend bude na bezky... tenhle vikend vyrazime do arca, tri auta - to docela ujde, ne?:)
 Tomasoodpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189458)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní Cesta VI Kyjovské Údolí
Údolní Cesta VI Kyjovské Údolí
Pertosse 5c Bastionata Di Boragni
No Credit 5b Kalymnos
Pfeilerweg VI Oybin
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1775 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1911 
 Ne, uniklo mi to. 
 1655 
 Sleduji jen Adama. 
 1721 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.