LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
17.Svoboda 10743
18.Kalvas 10681
19.Kohout 10675
Bouldry:
17.Chejn 10000
18.Bulička 9956
19.Širůčková 9956
Hory:
17.Magič 3304
18.Louda 3282
19.Petr 3170

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200222 cest
Nové přelezy:
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
HO Jeseník - Jeseník
Loděnice FTVS - Praha 7

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Husky Outdoor Shop - Plzeň
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adidas Rockstars 2017: mezi elitou světa Martin Stráník 19.

bouldering

Martin Stráník skončil dnes 19. v semifinále Adidas Rockstars 2017 - bouldrových závodů světové lezecké elity v německém Stuttgartu. Ve finále vyhráli Japonec Tomoa
Narasaki a Američanka Alex Puccio.

Martinovi se v semifinále nepodařilo dát ani jeden top, dal 2 zóny. Do večerního finále se tak nedostal. V páteční kvalifikaci postoupil ze 13. místa.

Výsledky viz:

www.adidas-rockstars.com



Zpráva z pátku 15.9.:
Martin Stráník postoupil dnes z kvalifikace Adidas Rockstars 2017 - bouldrových závodů světové lezecké elity v německém Stuttgartu do zítřejšího semifinále ze 13. místa. 

"Máme po kvalifikaci. Krásný dynamický bouldery, lezl jsem u konce takže podmínka nebyla ideální, ale i tak se mi povedlo vylézt všechny 4 bouldery. Největší problém dělala oblina v silové trojce a skok ve čtvrtém boulderu. Zítra to bude super, určitě stojí za to koukat," napsal nám k tomu Martin.

Stuttgart Rockstars

Adidas Rockstars 2017 (foto Katka Stráník)


Martin Stráník

Adidas Rockstars 2017: Martin Stráník (foto Katka Stráník)


Průběžné výsledky viz:

www.adidas-rockstars.com



Zpráva ze čtvrtku:
Martin Stráník bude reprezentovat Česko na dalším ročníku Adidas Rockstars 2017 - bouldrových závodech světové lezecké elity v kombinaci s koncertem živé muziky, které jsou od zítřka do soboty 16.9. v německém Stuttgartu.

"Těším se tam, bouldery a atmosféra závodu vypadá skvěle," napsal nám před závodem Martin Stráník. Mezi pozvanými jsou boulderisti světové špičky jako např. Korejec Jongwon Chon nebo Britka Shauna Coxsey. Za Slovensko je pozván Tomáš Greksák.

Finále závodů mívá neobvyklý formát vyřazovacího duelu.

Atmosféra viz úvodní trailer:



A zpráva z loňského ročníku:

Adidas Rockstars 2016 - Bouldering ve Stuttgartu

Stránky závodu:

www.adidas-rockstars.com

sth   [úpravy] 23:55 16.09.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 3 proužky pro ...07:16:20 15.09.2017
Do haje s celym adidasem..tohle neni vubec dobře že se tahle firma nacpala mezi lezce.a už vubec neni v pohodě že si to lezci,pardon pseudolezci kupujou a podporujou..jen nazor.
odpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...10:23:38 16.09.2017
Flanel fór ever pitcho!!!!
Slabochodpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...20:38:55 16.09.2017
Flanel fór ever pitcho!!!!
Slabochodpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...21:08:14 16.09.2017
Jo, je to nechutný, že se lidi jako Wolfgang Guellich, bratrové Hubeři, Beat Kammerlander, Sasha DiGiulian a ostatní nechali zatáhnout do tří pruhů. A čtvrt století let poté si na to musíme zanadávat....
Syselodpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...14:47:14 17.09.2017
A to víš, že 5.10 je už pár let Adidas?
Kuba Turekodpovědět 
  Re: 3 proužky pro ...12:16:11 18.09.2017
A víš, že Crivit je dávno Lidl?
B.odpovědět 

 3 proužky pro...07:30:27 15.09.2017
Do haje s celym adidasem.Tohle svinsto mezi lezeckou komunitu nepatři..nechapu jak si to mužou lezci,pardon pseudolezci  pořidit a dat za tohle sve těžce vydělane penize.Pravda když to někomu kdo nema co na sebe daji zadara..no ale i tak.jen nazor;)
odpovědět 
 Re: 3 proužky pro...08:42:04 17.09.2017
No kdyby lezecké firmy, měli žít z toho co si český lezec si koupí, tak by dávno šli do řiti.
Ještě nedávno v diskuzí se nadávalo, jak může lezec lozit oblečen do pěkných lezeckých hadrů.No a teď ti samý de...é, nadávají, že velká firma skoupila, malé firmy.A jinak závěrem lezení není pupkem světa..
odpovědět 
 Re: 3 proužky pro...08:13:26 19.09.2017
A těch 4000 euro pro vítěze šlo ze státního rozpočtu,že?!:-)))
odpovědět 

 Martin12:34:51 15.09.2017
Martin v kvaldě 13., je v semifinále, super!
R. odpovědět 

 Martin12:22:22 16.09.2017
Tak do finále se Martin bohužel nepodívá. Ten by potřeboval brutálně silový stiskový bouldery. Tam je schopnej porazit kohokoliv a pro změnu Japonci nebo Chon se na síle často nechytaj. Jak dojde na "intuitivní" lezení, tam jsou Japonci nebo Chon strašně silní. Taky na slabech Japonci umí a parkourech.
odpovědět 
 Re: Martin18:38:17 16.09.2017
Jinými slovy - svaly nejsou všechno.
odpovědět 
  Re: Martin23:17:39 16.09.2017
Ještě jinými slovy Olympiáda bude v Japonsku :)
odpovědět 
  Re: Martin12:48:01 17.09.2017
No to opravdu ne. Třeba slaby jsou často silové.

Navíc bys taky mohl říct, že svaly už dnes moc neznamenají, což je jiné sdělení, než "svaly nejsou všechno".
odpovědět 
   Re: Martin11:41:30 18.09.2017
A s formulací "Pouze svaly a síla již nestačí" bys byl spokojen?
odpovědět 
    Re: Martin17:07:53 18.09.2017
Viz reakce výše, nemám k tomu, co dodat.
odpovědět 
  Re: Martin18:08:08 18.09.2017
No jiste, jeste je hodne potreba parkourova a gymnasticka technika, pak jeste malinka hrstka lezecke techniky.
odpovědět 

 ROCK...16:08:57 18.09.2017
Proc se to jmenuje ROCKstars kdyz tam zadnej sutr nikde neni?
odpovědět 
 Re: ROCK...07:02:17 19.09.2017
To je od toho hudebního stylu, ne od skal. Podívej se na účesy třeba Japonců a všechno ti bude jasný :)
odpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189508)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Pastorella 6c Lauria
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1875 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2035 
 Ne, uniklo mi to. 
 1761 
 Sleduji jen Adama. 
 1823 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.