LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200484 cest
Nové přelezy:
Tačiona Ně 7A+
Jolly Jump 8A
Komba 8A
Nesnesitel 7C
Perný Den 8B
Hvězdice 7C
Pralinka 7C
Personal J 8+/9-
Sólo El En 7c
Titanium 7c

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

IV. ročník A Muerte 10 boy v Ostravě

5.1.2018

A MUERTE 10 boy a přednáška Adama Ondry o přelezu nejtěžší sportovní cesty světa Silence 9c a přípravě na něj se uskuteční 5. ledna 2018 od 16:00 (přednáška od 18:00) v Tendon Blok v Ostravě. Vstupenky už je  možno zakoupit v předprodeji.

Vstupné 200,-Kč, děti do 15 let 100,-Kč

Celou páteční akci zahájí v 16:00 “10boy – soutěžní workshop”, který v roce 2012 Adam Ondra, Martin a Štěpán Stráníkovi vymysleli a zařadili jako novou součást svého tréninku. Deset posilovacích disciplín vhodných pro lezecký trénink, obodovaných stejným způsobem jako atletický desetiboj, umožňuje porovnávání nejenom v rámci jednoho kola, ale i srovnávání v průběhu několika let.

V roce 2015 proběhl 10boy poprvé veřejně v ostravském Tendon Bloku, v roce 2016 přibyla zastávka v brněnském VUT Centru a v roce 2017 i v Lokál Bloku v Praze.

Jednotlivá data a místa konání 10boye 2018:

Pátek - 5. ledna 2018 Tendon Blok, Ostrava
Čtvrtek - 18. ledna 2018 Hudy lezecká stěna, Brno
Březen 2018 Plzeň V16


Všechny tři akce proběhnou na standardizovaném nářadí A Muerte, jehož strukturu bychom chtěli zachovat i pro následující ročníky. Tato jednotnost vám do budoucna ukáže, kde jste se zlepšili a na čem ještě musíte zapracovat.

Účastníky celého klání nebude nikdo jiný než autoři 10boye Adam, Martin a Štěpán. 10boy není závod, ale jedinečná možnost zatrénovat si s mistry.

Deset disciplín prověří vaši sílu v prstech, ramenou i v těle:

campus na rychlost,
vis jednoruč na oblině,
křivé shyby,
campus po malých lištách,
panelák nebo mono koule,
Bacharův rotační žebř,
ručkováni po stiscích,
campus obouruč,
vis na mikrolištách,
campus na vytrvalost.

Více a vstupenky:
www.blokcentrum.cz


10boy Ostrava


10boy Ostrava


10boy Ostrava Adam Ondra


10boy Ostrava


10boy Ostrava plakát

Pepe   [úpravy] 11:14 19.12.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189515)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mise Au Poing 6b+ Les Lames
Mocamba 5c Les Lames
Cadavres Exquis 7a+ Les Lames
Euro 17 7a+ Geyikbayiri
Titanium 7c Cuenca
Nově komentované:
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: naboso | naboso | naboso | Velký Hermann | Re: To je přece druhý přelez | Re: K čemu je to dobré? | Re: To je přece druhý přelez | K čemu je to dobré? | To je přece druhý přelez | Re: WC |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1915 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2090 
 Ne, uniklo mi to. 
 1805 
 Sleduji jen Adama. 
 1879 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.