LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5853 lezců
1200512 cest
Nové přelezy:
Aperol 8A+
Tsim Fucki 7C
No Money N 9
Tačiona Ně 7A+
Exit Strat 8B
Nesnesitel 7C
Tačiona Ně 7A+
Jolly Jump 8A
Komba 8A
Nesnesitel 7C

Stěny
Alpin Třebíč - Třebíč
Makak LBC - zrušena - Liberec
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Rock Point Olomouc - Olomouc
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

EuroClimbing Rock Trip 2010 proběhne již 19.června!

náhledTak a je to tady! Nové horké aktuální informace k EuroClimbing Rock Tripu 2010 jsou na světě. Dne 19.června proběhne otevření sportovní perly Českolipska, tak doufám že se tu všichni pěkně setkáme!



Závodní kategorie:

Ultimate climber:

Dostanete seznam 5-10 nejtěžsích cest oblasti od 6c do 7c+. Kdo vyleze vše, vyhrává. Pokud bude mít více lezců vylezeno shodně cest, rozhodne pak počet nacvičovacích pokusů nebo styly OS, RP, PP atd. Kategorie je zvlášť pro muže i ženy.

Sběrač:

Lezecká dvojka co vyleze za den nejvíce cest, tak vyhrává.

Bouldrista:

Bouldrů tu je méně, takže systém bude podobný jako kategorie "sběrač". Klasifikace bouldrů je od 4 po 7A+. Je tu i žolíkovej projekt. Kategorie je zvlášť pro muže i ženy.

Highline:

Jednoduchej systém. Kdo přejde nejlépe highlinu na Střílně, vyhrává. Kategorie je zvlášť pro muže i ženy.

Mírná změna programu je možná, organizujeme podobnou akci poprvé a nikdo z nás nemá zkušenosti. Jedná se tedy spíše než o závod o pohodové setkání s pohodovými lidmi. Berte to prosím v potaz. Peace.


Místo:

Lezecká oblast Kašparák (na mapě vyznačeno jako Chotovický vrch) se nachází cirka 1,5 km vzdušnou čarou na jihozápadě od Nového Boru (okres Českolipsko, severní Čechy).

Prezentace:

Sraz a prezentace do závodu je na parkovišti u vodárny od 10:00 - 10:45. Místo prezentace bude zřetelně vyznačeno.

Program:

Lezení je naplánováno od 11.hodin do cirka 17. hodiny. Kdo vydrží lézt déle, tak klidně může. Není to časově omezeno.  V každém lezeckém sektoru bude někdo z místních lezců, stačí se jich zeptat a oni Vám vždy rádi doporučí pěknou cestu a nebo jinak poradí.

Poté se přesuneme na večírek do pískovcového lomu Střelnice (mapa a topo viz ZDE), kde se bude pít a hodovat. Celkové vyhlášení závodu bude také zde. Točit se bude pravděpodobně jedenáctka Gambáč. Večer nám Króťa zahraje regéčko na kytárku a snad i Culda na trubku. Ve Střelnici bude pro zdatné provazochodce díky Čermymu natažena highlina (video viz ZDE). Samozřejmě pokud budete mít stále lezeckou chuť, můžete se na Střelnici ještě dorazit.

Kvůli sobotnímu večírku je na neděli naplánovanej už volnej program. Každej svého štěstí strůjce. Můžete opět zajet na Kašparák nebo Vám mohu osobně doporučit pěkné cesty ve Sloupu, Svojkově a nebo na Ortelu. Stačí si mě tam na Střelnici odchytnout. I banda místních Vám ráda poradí. Nebojte se zeptat!

Startovné:

100 Kč

Poděkování:

Patří prostě všem místním i přespolním lezcům. Děkujeme prostě každému, jenž jakkoliv pomohl s rozvojem této oblasti.

Sponzoři:


Soutěžní výhry a akci sponzoruje Hudy sport, EuroClimbing.comPWN

Lákací tip ke shlédnutí:

       
  • Video z přelezu cesty Bloc Battle 7b+, viz ZDE (to video je úplně dole)


Pokud máte dotazy, tak se ptejte nejlépe zde v diskusi.....

Tak savana!

See you there...

CAO Miki

Text: Jakub "Miki" Měkota

P.S.: pokud máte dotazy, napište mi na maila nebo přímo do diskuse. Do 9.6. jsem v Londýně, takže všechny dotazy Vám rád od 10.června zodpovím.

Miki   [úpravy] 08:00 07.06.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 SUPER!09:40:42 07.06.2010
Tak to se těším,určitě přijedeme!!!!!
janaodpovědět 

 Kašpar - vlastivěda a místopis10:36:17 07.06.2010
Ola, trocha kašpaří

- vlastivědy: http://tinyurl.com/3xa9osq
- (ho) místopisu http://tinyurl.com/3yf33wb
Papoušodpovědět 
 cesty10:48:05 07.06.2010
ty cesty s lanem budou úplně nové linie nobo už se teď lezou?
odpovědět 
  Re: cesty15:09:39 07.06.2010
už je lezou lokálové
Papoušodpovědět 
 Re: Kašpar - vlastivěda a místopis11:00:42 07.06.2010
a fotky třeba tady: http://tinyurl.com/2ug6545
a tady: http://tinyurl.com/33dzrw4
odpovědět 

 Kašpar - cesty15:23:19 07.06.2010
Valná část cest na Kašparáku je v místní databázi.
Papoušodpovědět 
 Re: Kašpar - cesty17:05:41 07.06.2010
tak co to je za závody? Prostě lezení a pak chlastačka ne, když už tam ty cesty jsou...
odpovědět 
  Re: Kašpar - cesty18:07:46 07.06.2010
jj, lezení a pak chlastačka - Padánílike nebo HBClike :-) prostě votvíračka nový voblástky se sranda mačem :-)))
Papoušodpovědět 

 Kašpák09:12:37 08.06.2010
oblast doporučuju, fakt jo.
ps: užijte si to a nedělejte tam bordel jinak uvidíte :-)
maugliodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189519)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kumpel From The Left 7B Bahratal
Métele Un Metolius 6a Cuenca
El Descanso De La Dama L1 6a+ Cuenca
Diurna 6a+ Cuenca
Mise Au Poing 6b+ Les Lames
Nově komentované:
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Manitú | Re: naboso | naboso | naboso | Velký Hermann | Re: To je přece druhý přelez | Re: K čemu je to dobré? | Re: To je přece druhý přelez | K čemu je to dobré? | To je přece druhý přelez |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (10)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1928 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2101 
 Ne, uniklo mi to. 
 1815 
 Sleduji jen Adama. 
 1890 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.