LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
47.S 10003
48.Čáň 9954
49.Novotná 9927
Bouldry:
47.Skočdopole 9103
48.Chovanová 9100
49.Šlapák 9056
Hory:
7.Švihálek 6192
8.Zvonková 5717
9.Černý 5220

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5862 lezců
1203338 cest
Nové přelezy:
Sparťan 7C
Možnost Vo 9+
Provokace 10-
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C
Špičkový V 8A
Fakerník 9+/10-
Vaya Valla 7c
Ars Amandi 8a
Sparťan 7C

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kalymnos Climbing Festival

Calymnos Climbing FestivalLezecký festival na populárním řeckém Kalymosu propukne pod již zítra, vrcholit bude o víkendu. Takže, nejste-li už na cestě, je nejvyšší čas si zabukovat letenku.





Setkání se špičkovými lezci ve stále populárnější lezecké destinaci, nese v názvu jméno hlavního sponzora The North Face Kalymnos Climbing Festival, láká především na slunečné počasí vhodné pro lezení, dobrou atmosféru slušící pohostinnému Řecku, ale i řadu známých jmen.
Na programu jsou, pochopitelně vedle lezení a lezeckých soutěží, zejména filmové projekce včetně premiérových, besedy a setkání se známými horolezci, kteří zde budou prezentovat své poslední, zejména expediční projekty a další pouťové atrakce.

Calymnos Climbing Festival


The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


A s kým si, až předvede své lezecké umění na závodech, můžete na Kalymnosu tentokrát zalézt? Bude tady např. James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA), Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fischhuber (AUT), Anna Stöhr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Nevé (FRA), Klemen Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Piotr Schab (PL), Nina Caprez (SWI), Matilda Söderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) či Sasha DiGiulian (USA).

A pokud už neseženete letenku, můžete festivalové dění sledovat alespoň na Facobooku, nebo prostřednictvím přímých přenosů a reportáží, které slibuje The North Face Journal. Vysílání začne zítra, a mělo by zachytit veškeré hlavní festivalové dění.

Calymnos Climbing Festival


Logo The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


Odkazy:
The North Face Journal
Kalymnos Climbing Festival na Facobooku
Stránky ClimbKalymnos.com



Tomáš FRANK   [úpravy] 17:53 09.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nejvyssi cas uz asi byl10:34:04 10.10.2013
Obvykle se akce takoveho typu oznamuji s vetsim predstihem :-) Ale i tak diky za info. To uz fakt nestihnu.
Ondraodpovědět 
 Re: Nejvyssi cas uz asi byl10:38:25 10.10.2013
Ale no tak. Koho zajímá Kalymnos Climbing Festival, jedna z nej akcí na světě, ten o ní informaci nepotřebuje :-) A kdo o ní doteď nevěděl, stejně by na ní nejel i kdyby tady visela už od srpna :-)
odpovědět 
  Re: Nejvyssi cas uz asi byl09:55:16 12.10.2013
Jen by me zajimalo, jestli tam bude taky tolik stanku jako v Teplicich :).
odpovědět 
   Re: Nejvyssi cas uz asi byl13:49:44 12.10.2013
Na Kalymnos Climbing Festival je mraky lidí celého světa lezecké závody na skalách večerní párty prostě komerční záležitost se vším všudy,ale nikomu z místních ani lezcům to nevadí, protože pro místní lidi je to prostě obživa a jsou rádi, když se tam lezci vracejí hojném počtu.
odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189783)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Szeroka Rysa 4 Jura Polska
Filar Apteki 4+ Jura Polska
Oringowana Czwórka 4+ Rzedkowice
Lagodny Wasyl 4 Rzedkowice
Ende Gut, Alles Gut 6b+ Jerzu
Nově komentované:
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Fakerník 9+/10- Súľov

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz |

 Nové komentáře:
Re: jakou to má jednotku? | Re: Ultra lezci | Re: AO zas vynechal | Re: Borec nakonec | Re: Nedodelana prace | Re: Ultra lezci | jakou to má jednotku? | Re: Ultra lezci | Re: Ultra lezci | Re: Nedodelana prace |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (20)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Fotografie do profilu deníčku (5)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2206 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2407 
 Ne, uniklo mi to. 
 2103 
 Sleduji jen Adama. 
 2172 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.