LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198408 cest
Nové přelezy:
Cría Cuerv 7c
Sharpen Yo 7c
Lua 7c
Senor Etc. 7c+
Ratikon 8a
Sin Conser 7c+
Follaje Ca 7a+
The Rabbit 8A
Velký Grc 7C+
Kosmodrom 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dipsy za boulderingem ve Švýcarsku

00První týden v červnu strávil Adam Ondra ve švýcarských bouldrových oblastech Chironicu a Magic Woodu. I přesto, že počasí nebylo ideální, Adam byl na tamní žule nezastavitelný.

Do deníčku si zapsal: tři 8B+ (dvě za den, jeden první přelez a jedno skoro na flash), tři 8B, čtyři 8A+/8B - z toho jedno na on-sight. Deníček Dipsyho- Adama Ondry

Dále něco fotek od Vojty Vrzby:

01

obr by © Vojta Vrzba


02

obr by © Vojta Vrzba


03

obr by © Vojta Vrzba


04

obr by © Vojta Vrzba


05

obr by © Vojta Vrzba




Simona    [úpravy] 09:22 08.06.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Paráda!14:44:11 08.06.2010
gratulace :)
odpovědět 

  15:42:46 08.06.2010
ten kluk je fakt ďábel, kobouk dolů
Maroodpovědět 
 Re: 11:22:51 12.06.2010
je to normalni ufon
tasmansky.certodpovědět 

 :-)16:04:04 08.06.2010
pekny vykony, ale nejvic me bavi ze zpravy o Adamkovi sou pokazdy stejny - nekam prijede, vykosi nejtezsi veci skoro na OS ( OS ne protoze mu v predposlednim kroku ujede cvicka) a uplne uplne nejlepsi sou komentare, to by se skoro dalo kopirovat :)  ale je to demon, o tom zadna a klobouk dolu!!!!
martinodpovědět 
 Re: :-)20:37:24 08.06.2010
Myslim, ze jsi prave Ty napsal hloupoucky komentar, tak aspon vime jeho hodnotu. Priste muzes zacit lidi kritizovat , ze si kazde rano kopirovane preji Dobre rano. Ono ne vsichni totiz mohou vymyslet neco originalniho,snad mozna jen Ty, kdyz chteji treba pogratulovat, jelikoz na to se treba napr. uprimna soustrast moc nehodi. Adamovi velka gratulace!
Martas.odpovědět 
  Re: :-)20:57:30 08.06.2010
zbytečný flame ;-)
jinadra hodpovědět 
   Re: :-)21:03:53 08.06.2010
Marťas ubrat, Martin to určitě nemyslel zle ;-)!
OndraŠodpovědět 
  Re: :-)23:25:14 08.06.2010
klídek draku :) ........náhodou třeba mě jeho příspěvek pobavil a určitě to nemyslel zle ....že ty vidíš rudě je tvůj problém......trošku nadhledu by neškodilo......VYKLÁTIME MODLY :))) aDAM JE PROSTĚ DOBREJ .......až je to nudný :)))
DOST PATOSUodpovědět 

 Dipisi?20:58:30 08.06.2010
Kurva, kdo to je?!
odpovědět 
 Re: Dipisi?21:56:32 08.06.2010
Di pisi. Prostě asi chcije dvakrát.
odpovědět 

 gratulace07:01:43 09.06.2010
gratulace, jinak trailer k filmu vypada lahudkove
honzacodpovědět 

 homepage08:56:03 09.06.2010
Ádo, velká gratulace a hodně štěstí i do budoucna. Jen mě vrtá hlavou jedna věc, neplánuješ vlastní webové stránky s mnoha fotkama a vubec u kterých bychom mohli případně slintat a fandit, :-).
 Vitorioodpovědět 

 krasy svycarskych mechu11:31:53 09.06.2010
furt svetovy vejkony a furt stejny komentare, no to je fakt hruza:). Pardon jeste chybi kritika  fotek- 2,4,5 no Mamo, za co te platej!  ze tys snad mel blesk na fotaku, kolecko na M a clonime, clonime... aspon ze ta cervena je letos dobra. Pojed na vikend do jury, naucim te fotit;) 
l.odpovědět 
 Re: krasy svycarskych mechu15:25:01 09.06.2010
Tenhle klučina holt kope trochu(nebo úplně?)jinou ligu než zbytek dosud známého světa.V
Vismyodpovědět 

 Foto dne:
Centrální stěna
Dítě představ, Xb
 Databáze cest:
Všechny cesty (189296)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cría Cuervos 7c Cuenca
Essie 6b Jerzu
Lamantide 6c Jerzu
Activate Your Bum 6b+ Jerzu
Spooneti 6a Jerzu
Nově komentované:
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | : ledy v Tatrách | : ledy v Tatrách | : ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | ledy v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: Za své činy jsme zodpovědní | Re: nuda až k smíchu | Re: Za své činy jsme zodpovědní | Re: Za své činy jsme zodpovědní | Za své činy jsme zodpovědní | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | nuda až k smíchu | Skialpinismus |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (17)
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (9)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Pípák BCA Tracker DTS | Goretexová bunda | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1277 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1375 
 Ne, uniklo mi to. 
 1179 
 Sleduji jen Adama. 
 1220 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.