LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
28.Černý 10375
29.Janošová 10352
30.Hyžný 10263
Bouldry:
28.Horáček 9625
29.Obal 9553
30.Urubčík 9500
Hory:
16.Najman 3723
17.Magič 3304
18.Louda 3282

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1204018 cest
Nové přelezy:
Zpátky Do 8A+
Ďáblovo Zl 7C
Pakobra 7C
Pek-se-so 8A/8A+
Je Grimpe 8a+
A Tutta Bi 7b
Pantarei N 7c
Celerino A 7b
Satan 7C+
Mr. Krek 7b

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Martin Stráník v Catalán Witness The Fitness 8C

Podívejte se na slibované video, jak Martin Stráník na Štědrý den přelezl svůj loňský nejtěžší boulder Catalán Witness The Fitness 8C v La Cova de l'Ocell u Barcelony.

Martin Stráník informoval o přelezu před dvěma týdny a slíbil, že celé video z přelezu zveřejní na akci v pražském Boulder Baru, kde měl teto týden přednášku a lezení s návštěvníky, a poté na Youtube. Zde je tedy celé video k vidění:



Reportáž z Martinovy akce v Boulder Baru je na stránkách bouldrovky zde: www.boulder.cz: Parádní akce v BB


Boulder Catalán Witness The Fitness vylezl loni na jaře jako první Chris Sharma.

Zde se si můžete na další videu porovnat, jak to nacvičoval a poté přelézal Chris:


sth   [úpravy] 11:56 06.01.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 -)12:51:44 06.01.2017
martin je jak terorista..ted už nevíš co udělá,protože je schopnej všeho..)
odpovědět 
 Re: -)20:23:00 06.01.2017
to je strasne dlouhyyyy!!

judovanaodpovědět 

 svetak 201720:23:28 06.01.2017
Jak vlastne Martin a letosni svetak v bulderingu?
judovanaodpovědět 
 Re: svetak 201720:36:16 06.01.2017
Špatně položená otázka. Zkus to jinak, napadají mne zda způsoby. První - už si Martin našetřil dost, aby byl schopen objet svěťák? Zde se ještě naskýtá podotázka, zda bude ochoten úspory věnovat na toto. Druhá - zaplatí letos ČHS Martinovi svěťák?
odpovědět 
  Re: svetak 201710:01:17 07.01.2017
Někdy je lepší snažit se získat informace než začít hned rýpat, ono i ČHS se někdy něco povede. Držím Martinovi palce a doufám, že bude na co koukat, hlavně ve finále.
Bídaodpovědět 
   Re: svetak 201710:07:15 07.01.2017
Takže Mártin má takové podmínky, že se může naplno věnovat tréninku a ještě nebude mít s objížděním svěťáku žádné náklady?
odpovědět 
    Re: svetak 201711:29:49 07.01.2017
Boulder tečka cézet - určitě lepší podmínky než loni.
Bídaodpovědět 
     Re: svetak 201712:23:29 07.01.2017
To jsem četl, ale odpověď nenalezl. Nemyslím to teď špatně nebo rýpavě, ale opravdu vážně.

Pokud má mít někdo dlouhodobě úspěch na SP, musí se tomu věnovat i z hlediska tréninku a přípravy. Sám Martin uvádí, kolik trénuje. A dá se předpokládat, že před závody to bude ještě inztenzivnější. Při tomto režimu není moc reálné vydělávat klasickou prací, kdy osm hodit taháš balíky nebo prosedíš u počítače. Takže možnost výdělku je omezená. A nákaldy na závody? To je kapitola sama pro sebe. Takže pokud nemá Martin podmínky, že mu bude proplaceno vše, včetně přípravy a určitých nákladů na život, tak si doplácet bude muset. Takže i když má podmínky lepší, než měl, stále bude trvat otázka, zda má dost peněz a bude je ochoten investovat právě do tohoto. Samozřejmě, pokud má hrazeno vše, tak by to byla otázka zbytečná. Ale to jsem nikde nenašel.
odpovědět 
 Re: svetak 201721:32:22 06.01.2017
Viz nedávný rozhovor s Martinem na boulder tečka cé zet (v posledních Přelezech).
P.odpovědět 
  Re: svetak 201722:21:06 06.01.2017
bylo na čase, aby ho někdo podpořil...
...odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189875)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Con La Punta De. 6a+ Chulilla
Adios Mi Cadera 6a Chulilla
La Última Gota En. 6a Chulilla
Pilame Que Voy So. 5c Chulilla
La Birra Es Bella 6a Chulilla
Nově komentované:
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | ... | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Sestup | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (17)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
ČHS: Výstupy roku 2025 - příjem nominací (1)

 Nově v inzerci:
Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2477 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2658 
 Ne, uniklo mi to. 
 2378 
 Sleduji jen Adama. 
 2485 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.