LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
28.Lebloch 10528
29.Adamovska 10434
30.Černý 10375
Bouldry:
28.Obal 9703
29.Horáček 9700
30.Stribrny 9684
Hory:
22.Petr 3220
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196680 cest
Nové přelezy:
Fata Morga 8a
Patata Neg 8a
Watermark 8b
Senzación 7b+
Dale Duro 7b
Agua Por F 7c
Los Francé 7b+
Boys 8a
Signor Rat 7c
Pink Power 8+/9-

Stěny
Hala TSC - Turnov
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HUDYsport - Frýdek - Místek
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijská kvalifikace v lezení Budapešť - kvalifikace bouldry

Adam Ondra 2., Míša Smetanová 36. ...

V kvalifikaci boulderingu na olympijské kvalifikaci v lezecké kombinaci v Budapešti se dnes naši čtyři startující umístili takto: Adam Ondra 2., Michaela Smetanová 36., Martin Stráník 38. a Eliška Adamovská 40. Zítra bude kvalifikace lezení na obtížnost. Do sobotního semifinále se postupuje dle kombinovaného výsledku v obou disciplínách.

Výsledky viz:

ifsc.results.info


Adam Ondra, kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Budapešti © Lena Drapella/IFSC



Kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Budapešti © Lena Drapella/IFSC



Jde o druhou závěrečnou část olympijské kvalifikace v lezecké kombinaci boulderingu a obtížnosti. Více ve včerejším otvíráku:

Závěrečná olympijská kvalifikace v lezení od zítřka v Budapešti - s Adamem Ondrou a dalšími našimi +audio

Adam po bouldrové kvaldě uvedl na Facebooku:
"Skvělý začátek olympijské kvalifikace v Budapešti 🇭🇺 Bavil jsem se na všech 4 boulderech a 2 z nich se mi podařilo topnout 👊 A potom jsem svedl epický boj na boulderu č. 4, jednom z nejvíce spektakulárních boulderů, které jsem kdy na závodech lezl 👌
Dnes fakt 🔥 vedro, takže opravdu cením, že se místo konání závodů nachází v krásném, zeleném parku, který rozhodně pomáhá udělat zdejší žhavé klima snesitelnější..."


Viz post Adama Ondry na Facebooku po bouldrové kvalifikaci:



Post na Facebooku ČHS s komentářem po bouldrové kvalifikaci:



...

Standa Holec   [úpravy] 16:59 20.06.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Šance na postup. 21:46:27 20.06.2024
Kromě Adama, jak vysoko by museli ostatní zalezt, aby postoupili do dalšího kola? Topovat?
odpovědět 
 Re: Šance na postup. 23:30:45 20.06.2024
To přece záleží, jak zalezou ostatní a v jaké části cest se bude nejvíc padat. Martin s Míšou ztrácejí na 20. místo cca 20 bodů, tzn. museli by zalézt třeba o 7 tříbodových chytů líp. Asi se jim to nepovede, ale úplně scifi to taky není, oba teď mají lano lepší než bouldr.
Petrodpovědět 
 Re: Šance na postup. 08:47:02 21.06.2024
Makejte, jste skvělý, držím palce!!
Jirkaodpovědět 

 Gogo10:44:09 21.06.2024
Makejte, držíme pěsti!
Siodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189153)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Quarra 4+ Arico Arriba
Roxtore 6a+ Tamadaya
Prejuicios 5 Tamadaya
Donneiz Mois La Persoise 5+ Tamadaya
La Del Viruje 6a Tamadaya
Nově komentované:
Fata Morgana 8a Leonidio
Hariquita 8b Siurana
Hariquita 8b Siurana
Palba Z Kanonu 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Hluboko Nad Větví 7- Županovice

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery |

 Nové komentáře:
bludy nevymlouvat, ale... | Ťéša | Ťéša | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Nákoleník | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Nákoleník |

 Kde to vře:
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (7)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (2)

 Nově v inzerci:
Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2533 
 Někdy ano 
 2859 
 Ne nepoužívám 
 2683 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.