LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
44.Kopáček 10113
45.Winter 10101
46. 10100
Bouldry:
44.Jeliga 9203
45.Chovanová 9200
46.Tran 9181
Hory:
12.Procházková 4592
13.Abt 4462
14.Šuraba 4132

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5844 lezců
1196032 cest
Nové přelezy:
Game Of Th 7c+
Sexo Senti 8b
Mássimo Ta 7c
Ztopořená 9/9+
Sarkit Sou 9+/10-
Fake Pampl 8A
Inner Smil 9-
Tonika 7C
Aspilasti 7C+
In Memory 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BigBoulder Open 2014 proběhne 5.dubna

Praha Vysočany

Seriál internetových žebříčkových závodů s lanem vyvrcholil 22. a 23. února závodem BigWall Open 2014. V říjnu 2013 jsme boulderistům slíbili uspořádat podobný závod i v boulderingu. Slib splníme.

Co nesplníme je však termín. Námi (již v říjnu ohlášený termín) na půli března se totiž kříží s jiným závodem, a tak jsme se rozhodli ustoupit a přesunuli jsme závod na 5. 4. 2014.

Teď už k samotnému závodu. Naší hlavní motivací je, abyste si dobře zalezli a strávili příjemnou sobotu. Proto pro vás v kvalifikaci připravíme minimálně 20 nových boulderů v obtížnostech od v3 do v10, na jejichž přelezení budete mít čas od 8.00 do 13.00 hodin. Přihlásit se můžete v sobotu od 7.30 přímo na recepci BigWallu. Přihlášení je možné i v průběhu kvalifikace (třeba v 12.55, jen musíte počítat s tím, že budete mít málo času na přelezení všech boulderů). Rádi bychom vás však požádali, abyste se využili možnost online registrace na www.big-wall.cz. Nám to pomůže při organizaci závodu a vy získáte slevu na startovném.

Online registrace je možná do 1. 4. 2014 včetně. Pozor! Online registrace je platná pouze při současném zaplacení zlevněného startovného buď v recepci BigWallu, nebo bankovním převodem. Poslední možný termín zaplacení startovného je 1. 4. 2014.

Startovné při registraci do 1. 4. 2014 ………………………………………. 150 Kč

Startovné bez předchozí registrace …………………………………………. 200 Kč

Při registraci obdržíte kartičku, do které si budete zaznamenávat svoje výkony. Budou se hodnotit přelezy stylem flash nebo sólo. Body získáte za dosažení TOPu. Kvalifikace bude probíhat bez rozhodčích. Každý závodník si sám počítá a zaznamená počet pokusů na každém boulderu. Počet pokusů na vylezených boulderech bude vedlejším kritériem pro určení konečného pořadí v případě shodného bodového zisku. Rozhodující bude bodový zisk z vašich deseti nejlépe bodovaných přelezů. Počet přelezů (v případě shodnosti bodů) se vám bude také počítat pouze z deseti nejvíce bodovaných přelezů. Pro případ protestů se bude průběh celého závodu zaznamenávat na videozáznam. Bouldery jsou bodově ohodnocené stejně jako na našem internetovém žebříčku.

Z kvalifikace postoupí šest nejlepších závodníků do finále. Ti budou doplněni o závodníky, kteří se nominovali z měsíčních závodů BW boulder série.

V listopadu se nominovali: Martin Spilka a Linda Gundová

V prosinci se nominovali: Vláďa Kratochvíl a Tereza Pavelcová

V lednu se nominovali: Jirous Přibil a Jiřina Čechová

V únoru se nominovali: Martin Kremer a Kateřina Záhorová

Finále začne v 16.00 hod, poleze se stylem OS. Finalisté a finalistky polezou současně. Takže se bude jistě na co dívat.

Po skončení finále proběhne vyhlášení vítězů. Podobně jako v BigWall Open vyhlásíme nejdříve vítěze kategorie Hobby (prvních pět nepostupujících do finále) a kategorie Elite (prvních pět finalistů).

Vítězové obdrží poukázky na nákup zboží v prodejnách sítě HUDY v hodnotách:

Kategorie HOBBY

  1. místo (muži)

2000,-

  1. místo (ženy)

2000,-

  1. místo (muži)

1500,-

  1. místo (ženy)

1500,-

  1. místo (muži)

1000,-

  1. místo (ženy)

1000,-

  1. místo (muži)

500,-

  1. místo (ženy)

500,-

  1. místo (muži)

300,-

  1. místo (ženy)

300,-



Kategorie ELITE

  1. místo (muži)

4000,-

  1. místo (ženy)

4000,-

  1. místo (muži)

3000,-

  1. místo (ženy)

3000,-

  1. místo (muži)

2000,-

  1. místo (ženy)

2000,-

  1. místo (muži)

1000,-

  1. místo (ženy)

1000,-

  1. místo (muži)

500,-

  1. místo (ženy)

500,-



I při bohaté nabídce ostatních boulderových závodů a jarního lákání k lezení venku si myslíme, že BigBoulder Open 2014 bude stát za to a že zahájí tradici, ke které se budeme každý rok rádi vracet. Tak určitě přijďte, ať jste u toho.












Rak   [úpravy] 21:45 09.03.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sarkit
Inner smile, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189081)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Game Of Thrones (ext.) 7c+ Geyikbayiri
Lone Stranger 6C Dogwood
Storm Door 6C Dogwood
Thin Face Right 6B+ Boulders LeBlanc
Thin Face Stand Left 6B+ Boulders LeBlanc
Nově komentované:
Rady Ptáka Loskutáka 7B+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schody Soft 8- Josefovské Údolí
Sedergine L1 6+ Olympos
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
Re: Naučit se mluvit | Re: Naučit se mluvit | Naučit se mluvit | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Sestup GG | Jakob je velký sympaťák | Palec | Re: hmmm... | Taky tak |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (3)
Jakob Schubert: pokusím se kvalifikovat na olympiádu 2028 (2)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (2)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)

 Nově v inzerci:
Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2135 
 Někdy ano 
 2337 
 Ne nepoužívám 
 2281 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.