LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezec který nepadá, leze pod své možnosti.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
ČP skialpy Kraličák (10.01)

Žebříček
Cesty:
41.??? 10166
42.Černík 10131
43.Zedek 10128
Bouldry:
41.F 9278
42.Jeliga 9203
43.Zímová 9203
Hory:
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060
25.Novák 2688

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196800 cest
Nové přelezy:
Romocop 8a+
Valium 8a
Jeremy Ext 8a
Jeremy 7c+
Chipotle 7c
Soundgarde 7c
Montanejos 7b+
Shark Atta 7b+
4:44 7b+
Seven Live 8a

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bořeňský masakr

Bořeňský masakr - to je jméno naprosto nevídané akce, která se uskuteční 7. - 9.11. na Bořni. Program akce je více než jasný - chlastání a lezení na severu - vše na doraz.

Takže kdo se nebojí konfrontace s temnými živly podzimních lezeckých chlastaček nechť určitě dorazí na chatu pod Bořní. Vejde se sem v pohodě 40 lidí a se svojí karimámou a spacákem zde můžete spát za 40,- Kč/os/noc.

Bude se točit pivo za pouhých 14 Kč a prej výborný víno. Objednaný bude gulášek a nakládaný kuřata.

Závazné přihlášky posílejte mě (hop@lezec.cz) do 5.11.


Hop   [úpravy] 13:30 24.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 To zni..21:00:40 24.10.2003
To zni zajimave,podzimni Boren ma svoje kouzlo.
konikodpovědět 

 Bořeňský masakr13:13:37 27.10.2003
... probíhal v sedmdesátých a osmdesátých na Bořni vlastně každý víkend od října do března, a to i v početnějším obsazení, než je pouhých 40 lidí. Je vidět, že po odchodu komančů od válu odcházejí i spousty lezců v zimě za teplem a vyznavači "úplných podmínek" jsou teď vzácnější. Nechci hodnotit, jestli to je dobře nebo špatně - ale Bořeň v listopadu lze rozhodně doporučit!!!  V létě tam je moc komárů a člověk aby se bál odhalit hýždě či jiné tělesné partie.
Furt se jede!
Václav Š.

Václav Širlodpovědět 

 Boren15:48:56 29.10.2003
Hope, ty tam jedes?
loudisodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189159)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hace Calo 4+ El Chorro
Kein Name 5c+ San Vito Lo Capo
Joe 6a San Vito Lo Capo
Giorgio 5a San Vito Lo Capo
No Name 5c+ San Vito Lo Capo
Nově komentované:
Romocop 8a+ Sella
Jeremy Extension 8a Leonidio
Jeremy 7c+ Leonidio
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Slevy chaty v Tatrách | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
Odpočívej v pokoji | R.I.P. Téšo, | Re: závistivcům nazdárek | Re: Somrák | Čest jeho památce | Konečně něco zajímavého | bludy nevymlouvat, ale... | Ťéša | Re: dobra omacka | Re: Somrák |

 Kde to vře:
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (9)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (4)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2592 
 Někdy ano 
 2917 
 Ne nepoužívám 
 2735 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.