LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
ČP skialpy Kraličák (10.01)

Žebříček
Cesty:
42.Černík 10131
43.Zedek 10128
44.Kopáček 10113
Bouldry:
42.Jeliga 9203
43.Zímová 9203
44.Zítková 9203
Hory:
3.Groš 7768
4.Zaoral 7172
5.Skopec 6983

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196745 cest
Nové přelezy:
Shark Atta 7b+
4:44 7b+
Seven Live 8a
Thor´s Tee 8a/8a+
Spacelab 7c+
Red Alert 7c+
Moonbootic 7c
Beatbox 7b+
End Of Sil 7b
Fata Morga 8a

Stěny
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
HUDYsport - Mladá Boleslav
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Odkrýváme historii fesťáku. Přispěj taky!

Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují má pětadvacetiletou historii.

Archív ovšem není ani zdaleka úplný. Hledáme obrazový i filmový materiál ze všech uplynulých ročníků.

Pokud jste ochotni své "vzpomínky" (obrázky, fotografie, plakáty, lístky, programy, ...) zapůjčit nebo okopírovat, prosíme, ozvěte se na adresu:

Jiří Reiner , Galaxia Film s.r.o.
Kubelíkova 15, Praha 3

telefon: 608 152 152
e-mail: reiner@galaxia.cz


Mockrát díky!

ředitelka festivalu

Máša Jirmannová   [úpravy] 17:52 28.03.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 fesťák18:27:47 29.03.2008
dost to tam upadá minulej rok jsem byl na jednom bloku a odešel jsem před koncem, ta úroveň snímků je mizerná, tak přemýšlím jestli tam letos vůbec jet
odpovědět 

 Fesťák21:22:01 29.03.2008
Zdravím anonyma, na fesťáku v Teplicích jsem loni taky byl, tak jako každý rok za posledních osum let a musím zásadně nesouhlasit, slick line v parku, závody v boulderingu, pařba na ILEGALech, a kupa dobrejch filmů, např ULI BIAHO a spousta dalších. A hlavňě, je to Teplickej fesťák, ten je jen jeden:)..
Pájošodpovědět 
 Re: Fesťák10:58:34 30.03.2008
právě že vubec jako koukat se na blok horolezeckejch filmu a z toho se hodinku koukat jak se někdo potápí do propasti je trošku divný jako..
odpovědět 
 Re: Fesťák18:44:39 31.03.2008
Souhlasim s prvnim prispevkem. Riskovat, ze bych sel na nejakej soutezni blok bych uz nechtel. Chodim zsadne na zahajeni nebo na ukonceni. Tam je nejmensi pravdepodobnost ze uvidim mizernej film.
FAHodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189158)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kein Name 5c+ San Vito Lo Capo
Joe 6a San Vito Lo Capo
Giorgio 5a San Vito Lo Capo
No Name 5c+ San Vito Lo Capo
Variante Sapiens 6b+ Custonaci
Nově komentované:
Fata Morgana 8a Leonidio
Hariquita 8b Siurana
Hariquita 8b Siurana
Palba Z Kanonu 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Hluboko Nad Větví 7- Županovice

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery |

 Nové komentáře:
bludy nevymlouvat, ale... | Ťéša | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Nákoleník | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Nákoleník | Re: respekt |

 Kde to vře:
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (7)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (1)

 Nově v inzerci:
Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2546 
 Někdy ano 
 2874 
 Ne nepoužívám 
 2690 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.