LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
38.Novotná 10168
39.Fajkoš 10157
40.Barták 10150
Bouldry:
38.Jeliga 9203
39.Chovanová 9200
40.Svoboda 9178
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198127 cest
Nové přelezy:
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c
Mal Pago 7c
El Represe 8b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #11 a #12

spáry v Indian Creek

Videoseriál z lezeckého tripu po Americe pokračuje do Indian Creek v Utahu, kde se Adam Ondra pouští do lezení spár.

Předtím navštěvuje továrnu Black Diamond na lezecký hardware v Salt Lake City, aby se vybavil do spár potřebnými friendy.

Tato dvě videa zveřejnila s českými titulky mall.tv:







Předchozí články o videích z Adamovy cesty po Americe jsou zde:

10. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #10 Just Do It 8c+ OS a nesestříhaný bonus

9. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #9 - Assassin 9a, Smith Rock, Oregon

8. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #8 - pokus o OS cesty To Bolt Or Not To Be 8b+

7. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #7 - přesun do Smith Rock

6. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #6 - s pádem v onsight pokusu na Salathé

5. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #5

4. díl: Adam Ondra se přesunul na cestě za lezením do Chile + další díl videoblogu z tripu po Americe: Salathé

2. a 3. díl: Adam Ondra pokračuje v cestě po Americe: Indian Creek, Utah + a publikuje další videa

1. díl: Adam Ondra: videoseriál z aktuální lezecké cesty po USA




sth   [úpravy] 10:08 28.12.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 je to frajer11:39:59 28.12.2018
..tak si tady sedím v prázdným kanclu, je klid před Silvestrem.. kouknul jsem na videa a mám chuť napsat něco trochu emotivního. Supercrack dobrý, ale dostala mě ta návštěva v BéDéčku. Jsem si zas uvědomil, jakej je ten Adam skromnej a pohodovej týpek, né žádná namachrovaná celebrita s frňákem nahoru a jak je super, že zas někdo vytáhl Českou republiku do světa. Je to prostě frajer! Každopádně díky Adame, drž se, ať to leze a všechno nejlepší do nového roku. To přeju i vám všem z tohohle lezeckýho mikrokosmu! B
Balůodpovědět 
 Re: je to frajer11:58:03 28.12.2018
no ale co si budem povídat, je to prostě promo video a je potřeba ho tak i vnímat.
i po technický stránce zajímavá reklama jen pořád jen reklama.
Josefodpovědět 
  Re: je to frajer12:14:51 28.12.2018
Jasněeee!! Jdu si koupit SONYyyy.
Esusodpovědět 
  Re: je to frajer11:09:48 29.12.2018
No nevim, na mým Camalotu je nápis Made in China, tak to zas tak horký nebude. Ve fabrice nejspíš hučí hlavně kancly v patře a dole dílnu oživili kvůli návštěvě :D
odpovědět 
 Re: je to frajer12:56:17 28.12.2018
Nepij v praci
odpovědět 
 Re: je to frajer16:55:04 29.12.2018
Jo taky mám přijemnej pocit, že za moji zemi a můj sport je vidět nejvíc zrovna on.
Steveodpovědět 

 Friendy13:07:26 28.12.2018
Vím, že se tam s těma friendama leze, ale stejně by mě zajímalo, jestli je ten pískovec tak tvrdej, že ten friend nevyštípne ani kousek, když se do toho hodí nějaká pořádná tlama nebo jestli to jen místní lezci neřešej a ty spáry mají jizvy po minulých pádech do friendů.
Dušan K.odpovědět 
 Re: Friendy14:16:06 28.12.2018
Vyštípne, občas uletí není to jak moravský písek!! Spíš české pískoviště...
odpovědět 
  Re: Friendy14:49:28 28.12.2018
Leze se s nima třeba i ve Pfalcu, kde to kolikrát není tvrdší než třeba Lábák. A je to vidět, to co se hodně leze a zakládá se tam, tak se to vojede i třeba na žule.
George-JPodpovědět 
 Re: Friendy21:22:02 29.12.2018
Pisku v Utahu je asi 40 ruznych vrstev, pro lezeni jsou zajimave asi 3. V Indian Creek to je Wingate ktery je z nich nejkompaktnejsi. V cechach nevim o nicem podobnem, material je tvrdy a velmi jemny (zrnitost).

Stopy po lezeni jsou videt, kde se leze a zaklada je pisek vyhlazen a "vysoupan". Po padech od friendu zustane typicky ryha ktera je videt ale dotekem nelze rozlisit.

AO leze asi nejvetsi mistni (avsak velmi lehkou ?!) klasiku. Zaba jen to cvachta.
ABodpovědět 

 Foto dne:
Rainbow Slab
Pull my Daisy, E2 5c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189262)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alter Schwede 8+/9- Frankenjura
Ein Besonderes Geschenk 6 Frankenjura
Chinaböller D 8 Frankenjura
Cold As Ice 8+ Frankenjura
Pull My Daisy 5c Gwynedd
Nově komentované:
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | uf! | Re: Sedm vs osm | Ale jo ... | Re: Sedm vs osm | spravny krok | Proslýchá se |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (11)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 949 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1099 
 Ne, uniklo mi to. 
 938 
 Sleduji jen Adama. 
 935 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.