LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7298
3.Groš 7240

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5858 lezců
1202773 cest
Nové přelezy:
Oblión 8A
Bowl-Drink 7C+
Ribstole 8A
Exitus 9/9+
Čembalo 7C+
Crakalkoho 7B+
Fine Di Va 7b
Forest 7b
Jedna Mozk 7C
Nagelovaný 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Infinity 11-/11

nová cesta od M. Bocka

Eldorado - známý sektor v Severní Frankenjuře s legendárními cestami jako Ekel 9+ nebo Stonelove 10+. Mnoho lezců by řeklo, že sem se už nic nevejde. Markus Bock byl jiného názoru a pustil se do už na pohled šíleného projektu. Cesta začíná vpravo od Eklu a přes něj traverzuje doleva přes Nightmare 10 a Raubritter 11- (též M. Bock 2000) až do Stonelove, se kterou má společný dolez. V neděli 15.6. se M. Bockovi podařilo spojit všech 30 kroků. Cestu pojmenoval Infinity. Jedná se o krutě vytrvalostní prásk s dvěma boulderovými pasážemi. Na špičce frankenjurské hitparády se Infinity zařadila za Action Direct společně s Shangrila.

Bída   [úpravy] 10:29 23.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 aby toho nebylo málo15:43:05 23.06.2003
tak k tomu přidal ještě "Unplugged 11-/11" a "The 2nd is still the 1st looser 11-" na Hardcore Wall, "St. Anger 11-/11" v nové oblasti Hungenberg, "21 times the pain 11-" a "Snyper 11-" v okolí Krottensee a taky "Superskunk 11-" na Rotenstein.
K obtížnosti těchto (a několika dalších jeho cest jako je "Vlad Dracul 11-" nebo "Geteiltes Leid 11-") je třeba říct, že jsou oproti ostatním cestám v tomto stupni jinde ve světě (Osp, Volx, Boux...) podstatně těžší. Markusovo 11- by kdekoliv jinde sneslo srovnání s 8c+, o 11-/11 ani nemluvě.
Rosťa Š.odpovědět 
 Re: aby toho nebylo málo15:58:27 23.06.2003
a je to clovek???
odpovědět 

 Foto dne:

Příprava padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (189735)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
České Dráhy 8- Jickovice
Zdravotních Bratrů VIIIc Ostaš
Hodinový Hotel VIIIb Ostaš
Dirty Love 6c Vrysi
Andyho Varianta 6- Adršpach
Nově komentované:
Vlaštovko Leť 9- Porúbka
Šmahov 8 Hlubočepské Plotny
Kapitán Velká Huba 7 Jickovice
Odontoglyphida 7c Kalymnos
Hraniční Syndrom VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | To je jen tresnicka | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Prvac | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (7)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2153 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2355 
 Ne, uniklo mi to. 
 2044 
 Sleduji jen Adama. 
 2132 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.