LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
36.Chejn 10208
37.Šenkýř 10197
38.Winter 10179
Bouldry:
36.H2 9309
37.Jeliga 9203
38.Zímová 9203
Hory:
8.Zvonková 5717
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198275 cest
Nové přelezy:
Sin Conser 7c+
Follaje Ca 7a+
The Rabbit 8A
Velký Grc 7C+
Kosmodrom 8A
Aix, Zwei, 7B+
Mariquita 7b+
Farao Přím Xb
Super Cant 8a
Pim Pam Po 7c/7c+

Stěny
ZŠ Dukelská - Příbor
Na Střelnici - Svitavy
RadOTTín - Praha 5 - Radotín

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Raubritter

další 8c v podání Rosti Štefánka

Třináctka je zvláštní číslo, někdo z ní má přímo hrůzu, někdo ji má rád jako svoje šťastné číslo. Rosťa Štefánek bude asi druhý případ. V sobotu 13.9. přelezl cestu Raubritter 11- na Eldoradu. Původní projekt W. Güllicha přelezl jako první Markus Bock v roce 2000. Raubritter je 10 m dlouhá tvrdá bouldrová cesta stropem a je považována za lehčí 8c, což potvrdil i Rosťa uvedením 10+/11- v poznámce na 8a.nu. Krom lezení s lanem se Rosťovi daří i při bouldrování: 13.9. známý Full Moon 8A+ Fb a Los Vochos 8A Fb stylem Flash. A zpátky do blízské minulosti, 5.9., do Čech, na Petráč: Bouře a vzdor 8A/A+ Fbtr stylem Flash, Kdopak to pěkně papal 8A Fb a nízký start bouldru Jantar za 7C+/8A Fb. Slušná forma.




Bída   [úpravy] 13:03 15.09.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Loupezivy rytir Rosta11:02:02 18.09.2003
Rosta je proste Raubritter cvala mezi tezkyma cestama, kterou si usmysli tu si vezme. Apropo pekny foto.
JirkaSodpovědět 

 Borec20:44:10 18.09.2003
FAkt borec a smekam......
 Jirkaodpovědět 

 gratulacia08:39:03 19.09.2003
Gratulacia Rosto !!! :-)

odpovědět 

 Velmi pěkné09:50:00 19.09.2003
Jsem rád, že kromě excelentních výkonů nás Rosťa těší velmi slušnými fotografiemi.
Pokusím se na Petráč vytvořit něco, v čem se trochu zadýcháš, co takhle Jantarová komnata bez toho šutru dole?
Petr Reschodpovědět 

 Foto dne:
Amalfi
Te La Do Non Me La Piglio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (189273)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rozmarné Léto VIIIa Frýdštejn
Plotna 3 4 Smolné Pece
Plotna 2 5A Smolné Pece
Plotna 1 4 Smolné Pece
Obchvat 6C+ Smolné Pece
Nově komentované:
Sin Conservantes Ni Colorantes 7c+ Cuenca
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: Za své činy jsme zodpovědní | Re: nuda až k smíchu | Re: Za své činy jsme zodpovědní | Re: Za své činy jsme zodpovědní | Za své činy jsme zodpovědní | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | nuda až k smíchu | Skialpinismus |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (17)
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (9)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
bunda Tilak Stinger Gore-Tex vel. L | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1227 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1336 
 Ne, uniklo mi to. 
 1147 
 Sleduji jen Adama. 
 1185 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.