LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
48.Hodeček 10025
49.S 10000
50.Hyžný 9963
Bouldry:
48.Čech 9100
49.Šlapák 9056
50.Šolc 9050
Hory:
13.Abt 4512
14.Hess 4058
15.Sukačová 3810

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198157 cest
Nové přelezy:
El Represe 8b
La Bandida 8a
El Trampol 7c
Kosmodrom 8A
Holocausto 8a
Obsesion P 8b+
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a
Patata Neg 8a

Stěny
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Makak LBC - zrušena - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
Rock Point Liberec - Liberec 1
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tommy Caldwell a promítání filmu Dawn Wall

Praha 4.4.2019

Lezecké centrum SmíchOFF vás zve ve čtvrtek 4. dubna od 19:00 na promítání filmu The Dawn Wall a následnou diskuzi s jeho hlavním aktérem a lezcem Tommy Caldwellem.

Cesta Dawn Wall (5.14d/9a) na El Capitana v Yosemitech je v současné době nejtěžší vícedélkou na světě. Tommy Caldwell se o její přelezení opakovaně snažil již od roku 2007 a celkově v cestě strávil více jak 800 dní. Nakonec cestu po 19 dnech ve stěně přelezl v roce 2015 společně s Kevinem Jorgesonem.

Po krátkém úvodu bude následovat promítání filmu a moderovaná diskuze. Délka filmu je 1:40, film bude promítán v angličtině se slovenskými titulky.

Vstupenky v předprodeji za 150 Kč s místenkou na recepci OFFu nebo bez místenky v rámci vstupu na stěnu.

Více informací o akci najdeš na facebookové události zde:
https://www.facebook.com/events/2328022910777301/

Na trailer mrkni tady:


LC SmíchOFF


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall

LC SmíchOFF   [úpravy] 07:01 02.04.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 zvuk13:02:51 05.04.2019
Pekne to bylo, diky. Jen bych se primlouval pro priste za mensi modifikaci ozvuceni - nejdriv jsem myslel, ze Tommymu nerozumim kvuli nejakemu exotickeho prizvuku, ale kdyz jsem to huhlani nechytal ani v cestine, pochopil jsem, ze chyba je jinde. A to jsem sedel temer presne uprostred...
pupuodpovědět 

 ozvuceni a preklad22:44:15 06.04.2019
ja bych se zase primluvil, aby to priste bylo bez prekladu, bylo by tak vic casu na povidani Tommyho Caldwella, s ozvucenim jsem nemel problem, sedel jsem nahore na "podiu"
aTomodpovědět 

 mikrofon21:00:46 07.04.2019
tak Tommymu bylo rozumět lépe, než překladateli - ono když se mluví do mikrofonu, je dobré mluvit pomaleji a ne mlít... ale každopádně super, že to Smíchoff zařídil.
radisodpovědět 

 Foto dne:
Alkazar pravá část
(Kolty) Proklatě Nízko, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189268)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Proa 7B+ La Riba
Núria 7A+ La Riba
El Balcó 6B La Riba
El Balconet 6A La Riba
Baila El Chikilicuatre 7b+ Bellús
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: Ale jo ... | Re: Sedm vs osm | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | uf! | Re: Sedm vs osm | Ale jo ... | Re: Sedm vs osm |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Čelovka Fenix | Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1060 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1196 
 Ne, uniklo mi to. 
 1028 
 Sleduji jen Adama. 
 1038 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.