LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1204047 cest
Nové přelezy:
Křik A Plá 8A+/8B
Pigs (thre 8A/8A+
Python 7C
2 Strong 9+/10-
Zpátky Do 8A+
Ďáblovo Zl 7C
Pakobra 7C
Pek-se-so 8A/8A+
Je Grimpe 8a+
A Tutta Bi 7b

Stěny
BalvanBoulder - Horažďovice
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták
Fit Studio Jitka - Slaný

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výstava obřích fotografií z vrcholu Everestu

Výstava obřích fotografií z vrcholu Everestu od 24.2. do 8.3. a ve čtvrtek od 17:00 autogramiáda knížky Miroslava Cabana ve Vinohradském Pavilonu v Praze, na Vinohradské ul. č.50.







   [úpravy] 08:54 24.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 PROOOOČ???13:53:32 24.02.2004
Proč musí být všechny správňácký akce f Praze??? Proč??? Proč??? Proč??? (pro slepyčý quoč ty debile a uš sem nepiš) Okej, už Vás nadále nebudu zatěžovat svými stupído dotazy.
kwjetágodpovědět 
 Re: PROOOOČ???08:05:13 27.02.2004
Taky nemám rád pražáky... :-)
Šakalodpovědět 

 Cela republika16:59:21 24.02.2004
Neboj s Mirou chystame snuru po cele republice, takze vcas se dozvis z webu www.indepa.cz ze bude nasledne pote vystava v Brne pote Ostrava Zilina atd atd atd.....  Ale casy a terminy jsou v nyni v jednani, budou zverejneny na webu.
Dupodpovědět 

 míša na everestu15:08:44 25.02.2004
tak kdy budeme moci vidět autora prvního českého sólo výstupu v aplpském stylu bez kyslíku na everest v brně? a bude mít sebou termosky? roz&díl
wattodpovědět 
 Re: míša na everestu15:26:19 25.02.2004
Říkat tomuto výstupu solo v alpském stylu je trochu nadnesené, ale budiž.Jinak fotka vypadá slibně a jsem zvědavý na ostatní.
Tomíkodpovědět 

 Dost dobry10:38:42 03.03.2004
Vystava...ci spise vystavka je dost super...doporucuji. Skoda jen ze to neni v klasickych vystavnich prostorech...v tech sklech se odrazi fura svetel z okoli. Ale fotky jsou vazne dobry...
Wilodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189876)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Python 7C Vesec
Con La Punta De. 6a+ Chulilla
Adios Mi Cadera 6a Chulilla
La Última Gota En. 6a Chulilla
Pilame Que Voy So. 5c Chulilla
Nově komentované:
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | ... | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Sestup | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (17)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
ČHS: Výstupy roku 2025 - příjem nominací (1)

 Nově v inzerci:
Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2485 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2669 
 Ne, uniklo mi to. 
 2387 
 Sleduji jen Adama. 
 2495 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.