LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1198076 cest
Nové přelezy:
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c
Mal Pago 7c
El Represe 8b
Nueve Zeta 8a+
Pan Boulde 7C
Hierbas 7b

Stěny
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polabský Pavouk 2019 - 10. ročník s Danny Menšíkem

Amaterský lezecký maraton pro mládež i dospělé

smallJubilejní 10. ročník lezeckého závodu pro děti i dospělé a všechny nadšence se spoustou vylezených cest a pohodovou atmosférou. Letos i se světovým rekordmanem v higline Danny Menšíkem.

V sobotu 7. 12. se na lezecké stěně v Nymburce odehraje jubilejní 10. ročník otevřených závodů v lezení na obtížnost Polabský Pavouk 2019. Přijet mohou opravdu všichni, kteří si chtějí hodně zalézt v pěkně postavených cestách a v pohodové atmosféře.  Můžete změřit síly s ostatními lezci nebo jen vyzkoušet své schopnosti. Ceny v podobě lezeckého vybavení od sponzorů akce, občerstvení, slide show Danny Menšíka od 20 hodin, možnost přespání do neděle.


obr

Charakter závodu
Závod je koncipován tak, aby si všichni účastníci vyzkoušeli co nejvíce různých cest během dlouhého časového limitu (cca 4 hodiny). Součet bodových hodnot vylezených cest určí nejúspěšnější lezce, kteří dle postupového klíče určeného celkovým počtem závodníků polezou finálovou cestu.

Předregistrace: Pro účast v závodu je nutná předregistrace. Prosíme o zaslání seznamu účastníků (postačí jméno a rok narození) v jakékoliv formě nejpozději v pátek 22. 11. na mail:  info@stenanymburk.cz

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu, především ze strany dětí a mládeže, doporučujeme provést předregistraci co nejdříve, počet závodníků je omezen.

Upozornění: Všechny cesty se lezou „na prvního“ s povinným cvakáním postupového jištění. Každý účastník musí mít svého vlastního jističe. Je nutné utvořit lezeckou dvojici, kde ale každý závodní sám za sebe. U mladších účastníků může jistit osoba (dospělý), která nezávodí.

Termín: 7. 12. 2019

Místo: Lezecká stěna Sokolovna Nymburk, Tyršova 180

Kategorie:
•Chlapci/dívky 10 – 11 let 12 – 13 let 14 – 15 let
•Muži/ženy nad 15 let

Prezentace:
•Chlapci/dívky 8.00 – 8.30 (konec závodu cca 15.00)
•Muži/ženy 14.00 – 14.30 (konec závodu cca 20.00)

Startovné:
•Chlapci/dívky 100 Kč (poukaz na nápoj a párek v ceně)
•Muži/ženy 120 Kč (poukaz na nápoj a párek v ceně)

Diváci: 20 Kč

Kontakty:
Ivan Mezlík
mob: 604183220
info@stenanymburk.cz
www.stenanymburk.cz

Ivan   [úpravy] 09:27 12.11.2019Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Negramot.10:12:27 12.11.2019
jak může někdo organizovat závody, když ani neumí napsat, že cesty se polezou "na prvním" (konci lana) a píše tam negramotné bláboly?
Doctor Xodpovědět 
 Re: Negramot.14:04:10 12.11.2019
buďme rádi, že někdo vůbec něco takového organizuje. Co jsi zorganizoval ty , ty doktore a ještě s X
Pavelodpovědět 
 Re: Negramot.17:10:02 12.11.2019
"na prvniho" je mezi lezci celkem bezny vyraz.
odpovědět 

 Dík17:44:04 12.11.2019
Díky za organizaci závodů pro děti.
odpovědět 

 Foto dne:
Ghey Team
La Dottrina Di Napi Valentina, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189266)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bob Les Monges 5c Théoule-sur-Mer
Abu Kai 6c+ Wadi Rum
Meltemi-Poets 8a Poets
? 4c Turó De Cal Beco
Trabuco 6a+ Turó De Cal Beco
Nově komentované:
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na míst |

 Nové komentáře:
Re: kardinální otázka | Re: DVD | Re: Borec | Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 842 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 968 
 Ne, uniklo mi to. 
 830 
 Sleduji jen Adama. 
 830 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.