LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1198076 cest
Nové přelezy:
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c
Mal Pago 7c
El Represe 8b
Nueve Zeta 8a+
Pan Boulde 7C
Hierbas 7b

Stěny
9a - Olomouc
Squash Arena Liberec - Liberec
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
HUDYsport - Praha 2
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Libor Hroza: s novým pravidly pro olympiádu jsem souhlasil

"Je to formát, který jsem spolu s dalšími v atletické komisi odsouhlasil," napsal nám z Ameriky pro Lezce Libor Hroza v reakci na nově schválená pravidla závodů IFSC v lezení pro olympiádu.

"Je teď důležité představit divákům dobrou show, abychom se udrželi mezi olympijskými sporty a získali více medailových sad do budoucna."

"S blížící se olympiádou začínám dělat více a více tréninkových kempů, tak mam teď dost na pilno. Jinak se pomalu rozebíhá nová sezóna. Po hektickém konci roku 2016 jsem si dal delší pauzu od tréninku a začal trénovat později než obvykle. Cítím se teď super a plánuju si tuto sezónu maximálně užít," uvedl ke svým lezeckým cílům.

Zpráva o nových pravidlech: IFSC schválilo nový formát lezeckých závodů pro olympiádu

Libor loni přerušil maraton závodů světového poháru, kde figuroval na předních příčkách světového žebříčku. Po zářijovém mistrovství světa v Paříži, kde skončil 7., oznámil, že se rozhodl ukončit sezonu dříve, že si potřebuje odpočinout, aby se mohl vrátit silnější... a znovu do skal. Nyní o víkendu byl stříbrný na Mistrovství USA v lezení na rychlost.

Viz: Libor Hroza stříbrný na mistrovství USA v lezení na rychlost

Libor Hroza

Libor Hroza na Rock Masteru v Arcu 2014

foto by © JirkaS

Libor Hroza, sth   [úpravy] 06:07 15.03.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Ghey Team
La Dottrina Di Napi Valentina, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189266)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bob Les Monges 5c Théoule-sur-Mer
Abu Kai 6c+ Wadi Rum
Meltemi-Poets 8a Poets
? 4c Turó De Cal Beco
Trabuco 6a+ Turó De Cal Beco
Nově komentované:
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na míst |

 Nové komentáře:
Re: kardinální otázka | Re: DVD | Re: Borec | Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 850 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 982 
 Ne, uniklo mi to. 
 837 
 Sleduji jen Adama. 
 839 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.