LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
42.Kubíček 10115
43.Kopáček 10113
44.Duchoň 10097
Bouldry:
42.Zíma 9125
43.Skočdopole 9103
44.Zítková 9103
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Černý 4970
12.Procházková 4592

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1197792 cest
Nové přelezy:
Výprask SD 7A+
Altos, Gua 8a
Slavíci Z 8A
At Long La 7b
The Lord O 7b
Save With 7C+
Athenea 8a
Bellewe 7C+/8A
Pornokino 8A
Bellewe 7C+/8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová dala své první 8c (11-)

Lucka Hrozová vylezla svoje první 8c neboli 11-. Povedlo se jí dát cestu Klondike Cat ve Frankenjuře. Píše o tom na Facebooku. Lucka se tak zařadila k cca 5 Češkám, které tuto obtížnost mají zapsánu.


V příspěvku Lucka informuje také o nadcházející operaci levého ramene. A píše, že jí ale víc trápí pravé rameno, které jí operovali před dvěma lety, a stále to není v pořádku. V ledolezení, které jí je nejbližší, proto nezvládá cepínový trénink.
"Říká se mi to opravdu hodně těžko, ale možná je na čase si přiznat, že s těžkými mixy a drytoolem jsem skončila. Trénink na cepíny je velmi těžký, náročný a zkrátka nerealizovatelný kvůli bolavým ramenům. Během posledních dvou let jsem nedokázala zvládnout ani třetinu jednoho cepínového tréninku a přestávám věřit, že ještě někdy budu schopna… minimálně prozatím..."

Viz:



Cesta Klondike Cat v DB na Lezci:
Klondike Cat 11-

StandaH   [úpravy] 06:10 03.12.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Je dobrá08:34:32 03.12.2019
Lucka je pekelně dobrá. Mě samotnýho ty motyčky na skalách moc neberou, stejně jako rychlolezení, ale ledy to už je jiná liga. Ale co dává na skále, to už nějak nechápu a přitom má obě pazoury v háji. Velká gratulace. :-)
Lubošodpovědět 
 Re: Je dobrá08:42:08 03.12.2019
Diky za rozbor situace. Je to velmi prinosne.
odpovědět 
  Re: Je dobrá09:43:06 03.12.2019
Paradni vykon.Asi nejlezenejsi holcici 11- v Jure.Lena Herrmann,Matilda Söderlund...Edita ;) . Na 8a.nu všichni prelezci konstatuji ze 8c.Ghisolfi a Ufon pisou soft,ale Ufon uz driv rikal,ze vylezt v Jure 8c je lehci nez tam vylezt nektera 8b+.No nevim,Ufon je proste Ufon.Na Berenech je kazdopadne jeste par linek pro srovnani a je skoda ze si Lucie necha rozvrtat rameno,protoze kdyz uz ma tuhle fazonu,proc tam neposlat jeste nejakou takhle tezkou lajnu.
odpovědět 
  Re: Je dobrá10:40:56 03.12.2019
No, rozhodně přínosnější, než cos napsal ty :-DDD
odpovědět 
  Re: Je dobrá10:41:20 03.12.2019
Pane Jerevane ;-)
odpovědět 
   Re: Je dobrá11:13:36 03.12.2019
Proc Jerevane? Ty nerad ctes :D ?
odpovědět 

 Gratulace09:41:52 03.12.2019
Lucko velká gratulace! A at si brzo zas fit...
R.odpovědět 
 Re: Gratulace10:40:13 03.12.2019
Se právě bojím, že ty zbraně udělaly permanentní škodu. Otázka je kolik škody napáchaly a jak dlouho jí ramena vydrží v použitelným stavu. Snad bude fit do té míry, že bude schopná nějaký čas takhle bombit navzdory tomu. To jí přeju.
odpovědět 
  Re: Gratulace11:02:41 03.12.2019
Gratulace. A v kancelářích se teď nadzvedávají stoly...
Fandaodpovědět 
  Re: Gratulace13:19:02 05.12.2019
...zbraně určitě permanentní škodu neudělaly. Zbraně za nic nemůžou.
odpovědět 

 doprava11:21:05 03.12.2019
škodovka AU je (ne)šťastná shoda okolností?
odpovědět 

 Paráda22:41:02 03.12.2019
Moc pěkný!Paráda! Čeho se ještě od tý holky nedočkáme!!?? :) Gratuluju Lucko! H.
Háčekodpovědět 

 Foto dne:
Přístup do sektoru Lido Stockholm proděním v moři, Taormina, Sicílie.
Taormina
 Databáze cest:
Všechny cesty (189258)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
A Tota Paleta 7a Garx
El Tupé De Roca 6c+ Garx
Fumata Blanca 6c+ Garx
Héroes En El Tiempo 7c El Panal
Pichurra 7c+ El Panal
Nově komentované:
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
The Counselor 8A Chironico
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
D | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | OH již už neláká? |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (174)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem na mrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (9)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Polská rychlolezkyně Aleksandra Mirosław skončí se závoděním (2)
Slovenské průvodce (2)
Kvalifikační systém sportovního lezení pro olympiádu LA 2028 (2)

 Nově v inzerci:
Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika | Gri gri | Fischer Transalp Tour 295 | Skialp set Scott |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 393 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 462 
 Ne, uniklo mi to. 
 396 
 Sleduji jen Adama. 
 393 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.