LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
32.Čech 10256
33.Kubíček 10215
34.Chejn 10208
Bouldry:
32.Jurečka 9450
33.Kollár 9450
34.Oliva 9434
Hory:
24.Opice 2510
25. 2332
26.Halašta 2307

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5863 lezců
1203661 cest
Nové přelezy:
Sześcian 7C
Kermit 8A
Pergamen 7C+
Achilles L 8B
Archimedes 8B
Mother Nig 8B
Mate Mania 8a
Silly Game 8a
Ouranos L1 8b
Ouranos 7c+

Stěny
Žlutá Kobra - Plzeň
Boulder club Kotelna Brno - Brno
DDM Domino - Hronov

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Adam Ondra kampusuje na trenažéru Separate Reality

Video klip z trenažéru na slavnou stropovou spáru Separate Reality v Yosemitech, který má v garáži Heinz Zak, zveřejnil Adam Ondra. Adam leze bez pomocí nohou, bez zatejpování, bez spárových rukavic.

V diskusi pod příspěvkem na Instagramu pak Adam píše, že to takto kampusováním loni trochu zkoušel a myslí si, že by to takto šlo přelézt. Začátek je prý dobrý, závěr bude peprný, uvedl Adam v reakci na komentář Jorga Verhoevena, že mu koupí pivo, když to takto přeleze v reálu.

Viz příspěvek zde:



sth   [úpravy] 10:41 28.10.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 eurožáby20:24:09 28.10.2017
nechci do toho Honzovi Žákovi kecat, ale podle spousty dostupných videi je konec spáry v reálu o hodně  tenčí, než na videu ukázané průběžné eurožáby. a i ten přešah do chytu po vylomeném kusu je o něco delší a není z tak pěkné eurožáby. taky koluje po internetu krátká sekvence s albertovým kurtem, který první pasáž rovněž dal bez nohou - ke konci spáry tam ty hnáty ale strčil. ale každopádně je třeba ocenit, že Honza Žák je připravenej na zimu a má v garáži dřevo na otop.
RKodpovědět 

 Realita je trochu "odtržená"09:48:16 29.10.2017
Trenažér je fajn, a určitě pomůže v přípravě. Ale realita je jiná. Ti kdo zkoušeli nebo dokonce vylezli, ví své :-) Škoda slov. "You must see it"
Staníkodpovědět 
 Re: Realita je trochu "odtržená"12:42:47 29.10.2017
Ano, je to pravda, že na konci jsou žáby o dost užší, ale poslední krok do stisku delší není. I tak, vylézt s nohama tento trenažér je lehčí nez SR s nohama, a bez nohou stejně. Ale vyshybovat i samotnou SR je určitě možné, ale určitě s rukavicema.
Adamodpovědět 

 Adame!11:27:01 31.10.2017
Snad si tu Adam ty komentáře přečte, jinak ho snad ani nenapadne, že by reálně mohla být SR jiná.
TomasCodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189817)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Návrat Do Sovího Údolí VIIc Doksy U Kladna
Kermit 8A Kamiena Góra
Šém 7B+ Kamiena Góra
Golem 7B Kamiena Góra
Pergamen 7C+ Kamiena Góra
Nově komentované:
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád |

 Nové komentáře:
nechápu | Re: Ultra lezci | Re: To je jen tresnicka | Re: Inu | Světový rekord ve smysluplnosti vyjádření | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | ... | Re: Borec nakonec | Dobře |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (12)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (8)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (4)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2371 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2570 
 Ne, uniklo mi to. 
 2278 
 Sleduji jen Adama. 
 2375 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.