LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
22.Melen 10601
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
Bouldry:
22.Bulička 9906
23.Majdloch 9900
24.Nespoutaný 9878
Hory:
13.Abt 4512
14.Hess 4058
15.Sukačová 3810

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1197916 cest
Nové přelezy:
Depredador 7b
Límite Ver 7c+
Kosmodrom 8A
Kosmodrom 8A
Sprint 7C+
TV Show 8A
Flojo De P 7b+
Temný Hvoz 7C+
Animula Va 7b
Un Día Lla 7c

Stěny
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
Prysk - Prysk
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

CupOFF PRAGUE OPEN 2011

19.-20. 2. 2011

Aktualizace: Dnes jsme finišovali s přípravou cest. Štěpán, Jirka a Andrej právě dolaďují poslední kroky ve finálové cestě mužů. Zítra začneme postupně nahazovat kvalifikační cesty, jejichž autory jsou Viktor, Fero a Petr.


Většinu cest jsem zkoušel a myslím, že se máte na co těšit.  Rád bych upozornil, že zítra večer už budou některé profily uzavřeny.
V neděli se můžete určitě těšit na Adama, Mrázu a Klemena Bečana, který už dnes přijel do Prahy. Mezi dospělými se poprvé představí Tereza Svobodová. Doufám, že přijdete podpořit závodníky v hojném počtu, vstupné bude v neděli ZDARMA. Tak přijďte udělat  pořádnej kotel!
Kvalifikaci bude snímat 6 kameramanů, studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Každý závodník, který bude mít zájem, si může objednat záznam z kvalifikace na DVD. Bližší informace dostanete na baru. 
Během závodu  budete mít možnost v obchodě nakoupit vše se slevou 20 %  a to včetně mnoha horkých novinek:  chyty Organic, Grigri 2, nové modely lezeček Rock Pillars a Saltic.   
Aktuální informace ze závodu můžete sledovat zde na Lezci.
A poslední věc - afterparty. Loni jste to poněkud odflákli, tak doufám, že letos bude účast hojnější.
Rak






S blížícím se termínem závodu cítím nutkavou potřebu vám sdělit pár novinek.

1. Od 15.1.2011 se můžete online registrovat na www.cupOFF.cz. Online registrace bude možná do 13.2.2011. Přestože se můžete přihlásit i v den závodu, rád bych vás požádal, abyste se registrovali online. Vyjde vás to levněji, a usnadníte nám organizaci závodu, což by mělo mít za následek i jeho hladký průběh.
2. Kvalifikační cesty postaví: Viktor Pařízek, Fero, Sládič a Petr Kukal.
3. Podobně jako v loňském roce, máme připraveny zbrusu nové chyty. Tentokrát  to jsou chyty řady  ORGANIC od TR-walls. Chyty si můžete prohlédnout na  www.lezeckesteny.cz  Na některé si můžete už nyní sáhnout na boulderovce na SmíchOFFě. Cesty 4 až 7 UIAA budou postaveny mezi stávajícími cestami. Cesty, kde se bude lámat postupový chleba, tedy: 8- až 9+ UIAA,  budou postaveny ve „vyčištěných“ profilech.  Kvalifikační cesty budou postaveny z chytů žluté a fialové barvy.
4. A s kým budete mít možnost poměřit své síly? Zaregistrováni jsou Klemen a Jure Becani, ústně mám přislíbenou účast  Miny Markovič, Kathariny Posch, Adama i Mrázy (který se tak na závodech objeví po roční pauze). Bohužel letos nebude startovat Nely, která se dává dohromady z dlouhodobého zranění a dala přednost přípravě na skalách.

Pokračování příště…..



Zdroje:
www.cupoff.cz






Rak   [úpravy] 23:56 01.02.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Chyty17:48:39 02.02.2011
Neee,ORGANIC neee. Chceme Aix... díky... jinak dobrá práce
Kubaodpovědět 
 Re: Chyty19:54:13 02.02.2011
AIX??? Neznám.
Rakodpovědět 
  Re: Chyty07:37:15 03.02.2011
-> http://www.aix.cz/ ;)
odpovědět 
 Re: Chyty07:46:39 03.02.2011
Ja se na ORGANIC tesim, vypadaji dobre, Natural klidne ozelim.
Jirousodpovědět 

 t-shirt....21:32:50 16.02.2011
nafasujem zas letos památeční trička???
fanoušek závoduodpovědět 
 Re: t-shirt....22:09:08 16.02.2011
Ne, jenom trenky s ksichtem instruktora Bleska.
odpovědět 
 Re: t-shirt....00:19:28 17.02.2011
Trička budou.
Rakodpovědět 

 nedělní finále16:55:54 17.02.2011
Prosím o informaci, zda již jsou oficiálně známá jména prominetních závodníků nasazených v ne? Toto pravidlo je samozřejmě výhradní právo pořadatele, pro někoho však neférové a tedy důležitá informace s ohledem na rozhodnutí, zda se závodu zůčastnit.
Díky za infoodpovědět 

 afterparty23:34:40 17.02.2011
ono pořádat after párty v neděli večer je trošku mimo pracující lid, ale holt lezení je dnes zřejmě výsadou pro studující mládež, ti holt nějakou tu přednášku můžou prospat nebo rovnou vynechat
divákodpovědět 
 Re: afterparty08:30:40 18.02.2011
Divaku mas nejake komplexy? Proste nepujdes na afterparty tak, jak i spousta vysokoskolaku.
radsi anonymodpovědět 
 Re: afterparty10:06:15 18.02.2011
Ono pořádat afterparty uprostřed závodů je taky trochu mimo. (AFTERparty)
taky anonymodpovědět 
 Re: afterparty11:39:33 18.02.2011
lezení je výsadou pro študáky?tu tlupu znuděnejch vožralejch kreténů v kostkovanejch gatích co honí outdoor by měli zakázat.jsou akorát nebezpečím pro ostatní lezce!
jednotka SSodpovědět 

 dotaz14:44:47 18.02.2011
Ahoj, on-line přenos přes internet bude?
lezenifandaodpovědět 

 nejede někdo z HK18:56:58 18.02.2011
Nejede podívat někdo z HK?
Jackyodpovědět 

 A-B cesty20:02:58 18.02.2011
Ahoj, chci se zeptat jestli je nejaký rozdíl v obtížnosti cest A-B. díky
přemaodpovědět 
 Re: A-B cesty20:54:21 18.02.2011
Tak to by mě taky zajímalo...
Kubaodpovědět 

 Foto dne:
sektor Lido Stockholm, Taormina, Sicilie
Taormina
 Databáze cest:
Všechny cesty (189279)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Depredador 7b Vallada
Límite Vertical L1+L2 7c+ Vallada
Límite Vertical L1 6c+ Vallada
El Señor De Las Àgui 7a+ Vallada
Caiga Quien Caiga 7a Vallada
Nově komentované:
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na míst | Re: Jak začít s VHT | Re: Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na míst | Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na místě ze | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: Borec | Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (171)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem na mrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (10)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Polská rychlolezkyně Aleksandra Mirosław skončí se závoděním (2)
Jakob Schubert vylezl své 3. bouldrové 9A - Shaolin v USA (2)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika | Gri gri |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 590 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 716 
 Ne, uniklo mi to. 
 603 
 Sleduji jen Adama. 
 597 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.