LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
32.Čech 10256
33.Kubíček 10215
34.Chejn 10208
Bouldry:
32.Jurečka 9450
33.Kollár 9450
34.Oliva 9409
Hory:
24.Opice 2510
25. 2332
26.Halašta 2307

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5855 lezců
1202099 cest
Nové přelezy:
Enoteca Ra 7b
Nosioi 7b
Urychlovač Xb
Schnakenpe 9+/10-
F3000 8A
Big Sur 7C+
Bez Fakáče 7C
Nalgene 7C
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-

Stěny
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
Boulder Bar - Praha 7
Sportcentrum Koloseum - Plzeň

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HANIBAL - Praha 2
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kiku Vertigo Open 2013

9.11.2013

smallUž máte iba tri týždne na dolaďovanie formy. Neflákajte sa.

Harmonogram je hotový a na kvalifikáciu máte o hodinu viac, ako sme plánovali – začíname už od 8:00, kedy sa otvára aj registrácia. (Registrujte sa TU, ak ste tak ešte nespravili. Tričká máme pre prvých 160 registrovaných.) Nemusíte samozrejme všetci ráno vstávať – kľudne sa vyspite, ale do 11:00 by ste to mali stihnúť.

Celý harmonogram je nasledovný:

8:00 – 11:00 Registrácia
8:00 – 14:00 Kvalifikácia
15:30 Prekvapenie dňa
17:00 Finále ženy
18:30 Finále muži
Po skončení Afterparty

Už počujem vaše otázky - čo je to to prekvapenie dňa? Ako názov napovedá, je to prekvapenie. Určite však príďte.

Kvalifikácia bude prebiehať klasickým osvedčeným spôsobom – cca 25 bouldrov na flash. Prelezy a pokusy si zapisujete sami. A ako vždy - nepochybujeme o vašej čestnosti .

Do finále postupuje 8 najlepších mužov a žien, ktorí polezú 4 bouldre OS. Lezú vždy štyria naraz. Poradie bouldrov, si finalisti rozlosujú. Máme však novinku – v záujme zvýšenia spravodlivosti tohto systému bude na začiatku finále 10 minútová obhliadka všetkých bouldrov. Finalisti tak majú možnosť lepšie si rozvrhnúť svoje sily a celý časový limit môžu venovať iba samotnému lezeniu.
O zábavu sa postará živá kapela s fajnovým moderátorom, ale to sme už písali. A čo si na vás vymyslí moderátor, to je zatiaľ prekvapením aj pre nás.

poster


Počas celého dňa máme pre vás nachystané výborné občerstvenie – koláčiky, žemličky a bagetky pri bare, sladučkú jablkovú KIKU šťavu a jablká v neobmedzenom množstve. A samozrejme fajné teplé jedlá vymyslené špeciálne pre tento deň.

Nezabúdajte na afterku – kapelka prisľúbila hrať dlhooo, tak vašim tanečným kreáciám nestojí nič v ceste.

Ešte pripomienka ubytovania pre cezpoľných – skúste G Hotel (15,50 – 23 Eur/osoba), +421 907801960 – iba 200 m od Vertiga; Patio Hostel (11 Eur/osoba), Hotel Turist (14 Eur/osoba), Hostel Blues (13 Eur/osoba).

Ak máte akékoľvek otázky, píšte na vertigo@lezeckecentrum.sk, do fóra na www.lezeckecentrum.sk alebo sem do diskusie.

Vidíme sa 9. novembra.

Zuzana Plšková   [úpravy] 10:31 21.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Abanibi, 6c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189694)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hasard Et Nécessité 6c+ Les Lames
Donkey Kong 6a Manikia
Super Mario 6a+ Manikia
Bobo The Bear 5c Leonidio
Chuck Norris 7A Priedhorie
Nově komentované:
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | teorie | Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2084 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2273 
 Ne, uniklo mi to. 
 1983 
 Sleduji jen Adama. 
 2060 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.