LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
SP ledy Korea (09.01)
SP ledy Korea (09.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194818 cest
Nové přelezy:
The Rabbit 8A
Aumax 7C
Game Of Th 7b
Komilator 8A
Miauu 9
Crosta P&# 7c
Avance Can 7c
First Klaa 9
Tirali Val 8a+
Alogaki Ex 7c

Stěny
Mariánské lázně - Mariánské Lázně
RAJČE - Brno
Gekon Boulder bar - Pardubice

Prodejny
HUDYsport - Havířov
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

EYC Mnichov

obtížnost, rychlost

Na Evropském poháru juniorů v Mnichově předminulý víkend (12.-13.09. 2009) se z našich nejlépe umístila Anna Wágnerová, a to 3. v závodech na rychlost.

V obtížnosti se do finále dostali Martin Stráník, který nakonec skončil na 4. místě, a Iva Vejmolová a Tereza Svobodová, které ve finále skončily na 9. a 10. místě.



Zdroj:
www.horosvaz.cz
www.ifsc-climbing.org

Standa   [úpravy] 07:30 23.09.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dobře oni13:12:03 23.09.2009
gratulace borcům!
modpovědět 
 Re: dobře oni09:45:20 25.09.2009
Koukám,že rychlostní lezci nám přivážejí více úspěchů než obtížnostní lezci.
Pájaodpovědět 
  Re: dobře oni11:02:33 25.09.2009
Dobre, necham se nastartovat snadno.. To je zas uvaha! Ze by to bylo jinou konkurenci a poctem ucastniku? Byt v obtiznosti "jen" ve finale je SUPER USPECH! To zas bude debata, ze se ja nedrzim hubu. Kazdopadne ja gratuluju vsem! V rychlosti jsou Anicka i Martin Š. dobri, jen tam proste nikdo moc neni. V obtiznosti je konkurence uplne jina, ale i tak jsou mladosi dobri, ze aspon bojuji a tentokrat super dobre!
odpovědět 

 Foto dne:
Chorreras
Aromas Del Cabeçó, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (188949)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
The Rabbit Sit 8A Chironico
N/N 7a+ Geyikbayiri
Game Of Thrones 7b Geyikbayiri
The Rabbit 7B+ Chironico
La Ilegula 6c Castellet
Nově komentované:
Alogaki Ext. 7c Leonidio
Arabesk 8 Geyikbayiri
Opet Zvone Stara Zvona 7b Osoje - Čikola
Midnight Rider 7b+ Osoje - Čikola
Stormy Story 7c Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Zachráněni již podruhé |

 Kde to vře:
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)

 Nově v inzerci:
Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 | Scarpa drago 42,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1696 
 Někdy ano 
 1787 
 Ne nepoužívám 
 1769 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.