LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198812 cest
Nové přelezy:
La Nina Bo 8a
Mr. Magoo 7c+
Bonobo 7b+
Confession 8A
Planeta Na 8a
Brechstang 7C
Komilator 8A
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezecké soustředění pro mládež

ČHS pořádá každoroční lezecké "pískovcové" soustředění pro mládež.

Soustředění je zaměřeno na pískovcové lezení a je určeno mládeži - členům ČHS ve věku od dvanácti do dvaceti let. Organizátorem je komise mládeže ČHS, výcvik povedou instruktoři ČHS pod vedením Josefa Uherky.

Termín a místo konání: 21.-28.6. 2014, Malá Skála.
Účastnický poplatek: 2 600,- Kč (zahrnuje ubytování a stravování).
Další informace včetně přihlášky naleznete na webu ČHS - www.horosvaz.cz.
Přihlášky přijímá sekretariát do 6.6. 2014; do stejného termínu je třeba uhradit i účastnický poplatek.

B. Valentová, ČHS   [úpravy] 15:24 17.04.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 termín?18:26:48 17.04.2014
21.-28.6. červen - není náhodou ještě škola? Sice konec rocku, ale přece! Co zodpovědnost?
kenoodpovědět 
 Re: termín?19:45:42 18.04.2014
Asi nemáš moc přehled, jak to na školách vypadá poslední týden v červnu. Rozhodně to není o tom, že by se někde ještě naplno učili. Většinou to je už jen takové vyplnění času, kdy je vysvědčení hotové, odevzdávají se knížky, chodí se na výlety, kouká na filmy, čte apod... Nevidím na tom nic nezodpovědného poslední týden školy vypustit.
Spíš je těžké najít týden o prázdninách, kdy nebude mít velká část potenciálních účastníků už dlouho dopředu naplánovaný jiný program. Ten termín mi naopak přijde dobře vymyšlený.
Honzaodpovědět 
  Re: termín?18:38:39 22.04.2014
Vidím to přesně naopak. Jde o princip. Začíná to zanedbáváním školy a nakonec z nich vyrostou asociální hovada, co všechen čas tráví jen a jen ve skalách..
PKodpovědět 

 ???23:10:34 17.04.2014
Tohle nespadá do úrovně REKLAMA???
Vencaodpovědět 
 Re: ???12:37:24 18.04.2014
Připadá ti to jako reklama na komerční akci? Mě teda ne.
Šp.odpovědět 
  Re: ???19:59:14 18.04.2014
Ta akce je jasně nekomerční, na ní těžko někdo vydělá. Umíš si představit, že bys zorganizoval týden pro menší skupinu dětí s bydlením, jídlem, instruktory a dopravou za 2.600 a ještě na tom vydělal? Zkus to... když neproděláš, máš u mě litrovku fajnovýho rumu přímo z likérky Drak.
Honzaodpovědět 

 Supr trupr08:44:47 24.04.2014
Ta akce je super !! byla jsem tam před třemi lety a je k nezaplacení :) :) vřele doporučuji :)
odpovědět 

 Foto dne:

Ceuse
 Databáze cest:
Všechny cesty (189344)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Nina Bonita 8a Olba
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (21)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1652 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1738 
 Ne, uniklo mi to. 
 1500 
 Sleduji jen Adama. 
 1559 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.