LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
ČP skialpy Kraličák (10.01)

Žebříček
Cesty:
13.Bulička 11106
14.Pail 11103
15.Churavý 11068
Bouldry:
13.Chytil 10425
14.Kučera 10378
15.Pařík 10325
Hory:
22.Petr 3220
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196753 cest
Nové přelezy:
Shark Atta 7b+
4:44 7b+
Seven Live 8a
Thor´s Tee 8a/8a+
Spacelab 7c+
Red Alert 7c+
Moonbootic 7c
Beatbox 7b+
End Of Sil 7b
Fata Morga 8a

Stěny
Lokal Blok - Praha 5
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Ústí nad Labem
HUDYsport - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Český pohár v lezení mládeže do 14 let na obtížnost

Zlín 14.4.2018

Český pohár mládeže do 14 let ve sportovním  lezení na obtížnost. Lezecký klub Vertikon Zlín a lezecké centrum Vertikon-Singingrock Vás srdečně zvou na závod v lezení na obtížnost.

Termín konání:  sobota 14.4.2018

Místo konání:  lezecké centrum Vertikon-Singingrock, K Pasekám 7001 Zlín

Startovné: 100,- Kč (předregistrace on-line)/ 150,- Kč (registrace před závodem)

Předběžná registrace:  na webových stránkách ČHS



Kategorie:

    U10 – ročník 2009 a mladší (děti do 9 let včetně)
    U12 – ročníky 2007–2008 (10 –11 let)
    U14 – ročníky 2005–2006 (12 –13 let)



(hi res)




Harmonogram:

Registrace  8:00-9:00

Zahájení závodu: 9:15

Předpokládaný závěr:  17:00



Formát závodu: 2 kvalifikační cesty (flash) + finále (OS)



Závody jsou určeny široké žákovské veřejnosti (nikoli úplným začátečníkům, kteří nikdy nelezli). Závodníci kategorií U10 a U12 budou jištěni v kvalifikaci i ve finálové cestě shora (top-rope).

Kategorie U14 poleze kvalifikační cesty i finále se spodním jištěním (vždy ale záleží na posouzení místních podmínek a na rozhodnutí hlavního rozhodčího tak, aby byla zajištěna bezpečnost závodníků).

Rozhodčí může povolit opakovaný nástup závodníka (při uklouznutí). Závod probíhá dle pravidel platných pro pořádání závodů kategorií U14 ve sportovním lezení na obtížnost pro rok 2018. Všichni čeští závodníci musí být členy ČHS a mít platnou zdravotní prohlídku.
Závodníci, kteří se dle pravidel nemohou účastnit závodu (starší), mohou startovat mimo soutěž.

Výbava účastníků: Přezůvky nutné, sedací úvazek, lezecká obuv.


Občerstvení bude možné na baru Vertikon po celou dobu konání závodů.

Kontakt:

mob.: +420 603 804 046, www.vertikon-singingrock.cz




(hi res)


JirkaS   [úpravy] 09:46 05.04.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Prosba07:59:59 07.04.2018
Jenom prosím nedejte na názory některých "trenérů", že poslední kolo ČP U14 v Olomouci bylo těžké a neslevte z obtížnostní laťky, kterou tam Denis P. nastavil. Díky.
Matějodpovědět 
 Re: Prosba11:46:02 07.04.2018
No já si myslím, že ve Zlíně si poradí i bez různých rad a doporučení. Stěnu mají dostatečně vysokou na to, aby mohli uspokojit nároky závodníků všech výkonnostních úrovní a stavěče dost zkušeného na to, aby si s tím poradil. Přičemž mají i dost vlastních závodníků všech věkových a výkonnostních úrovní aby měli přehled o tom co, která věková a výkonnostní skupina závodníků leze. Takže bych se o úroveň závodu ve Zlíně nebál.

Třebaže by se zajisté nemělo říkat hop, dokavaď se nepřeskočí. To jistě ano.
JiBodpovědět 
 Re: Prosba20:53:04 08.04.2018
Fakt Matěj...
odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189158)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kein Name 5c+ San Vito Lo Capo
Joe 6a San Vito Lo Capo
Giorgio 5a San Vito Lo Capo
No Name 5c+ San Vito Lo Capo
Variante Sapiens 6b+ Custonaci
Nově komentované:
Fata Morgana 8a Leonidio
Hariquita 8b Siurana
Hariquita 8b Siurana
Palba Z Kanonu 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Hluboko Nad Větví 7- Županovice

 Nově v diskusi:
Re: Slevy chaty v Tatrách | Slevy chaty v Tatrách | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy |

 Nové komentáře:
bludy nevymlouvat, ale... | Ťéša | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Nákoleník | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Nákoleník | Re: respekt |

 Kde to vře:
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (7)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (1)

 Nově v inzerci:
Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2560 
 Někdy ano 
 2884 
 Ne nepoužívám 
 2704 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.