LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
11.H2 11116
12.Klapal 11100
13.Churavý 11068
Bouldry:
11.Kopecký 10525
12.Chytil 10425
13.Popovský 10400
Hory:
27.Kulajta 2304
28.Rojko 2298
29.Chomová 2248

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199356 cest
Nové přelezy:
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A
Indiánský 7C
Chilli 9
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+

Stěny
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
Rock 'n' Wall - Plzeň
Cakle - Ústí nad Orlicí

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Mladá Boleslav
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

1. kolo rychlostních závodů na ledu – Vírský cepín 2017

11. února Ledová stěna Vír

Máme za sebou nejmrazivější leden, jaký většina z nás vůbec pamatuje a led je téměř všude. Nastal tedy čas zjistit, kdo se v naší zemi umí po ledu pohybovat nejrychleji. Na rovině je to samozřejmě Martina, ale co do kopce? Zjistíme to brzy!

Spolek Ledová stěna Vír spolu s Českým horolezeckým svazem uspořádá 11. února 2017 další ročník Vírského cepínu - závodu v ledolezení na rychlost. Očekává se účast mistrů republiky, reprezentantů a držitelů trofejí Milana Dvořáčka a Karolíny Matuškové, kteří už mají letos něco natrénováno. Klidně ale přijeďte a utkejte se s nimi – závod je otevřený pro kohokoliv, kdo si zvládne alespoň sám nasadit mačky. A z Víru víme, že takových je Vás dost.

plakát


Aby letošní rozhodování o nejrychlejším muži a nejrychlejší ženě bylo co možná nejobjektivnější, nebude vítězství v jednom závodě stačit. Již týden po Vírském cepínu, tedy v sobotu 18. února 2017 proběhne v Horolezecké aréně v Liberci 2. kolo pomyslného českého poháru a zároveň Mistrovství ČR pod názvem Adrex Ice Run. Nejlepší z obou klání bude celkovým vítězem.

Pořádná zima si prostě žádá pořádné souboje. Přijďte se podívat na obě akce, jak to celé dopadne.

Všichni pořadatelé se na Vás těší.

Další informace přineseme brzy.

miss


Slávek Matuška   [úpravy] 12:04 01.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189361)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dámy Majú Prednosť 7+ Súľov
El Gordo 5c Chulilla
Cool And The Gang 9- Lorüns
El Gordo 5c Chulilla
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Nově komentované:
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Káča 7 Medůvka
Maticový Počet 6B+ Vysoký Vrch
Koncert Pre Bubon A Sekeru 8/8+ Belá
Vlevo Od Goglione 7C Chironico

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (26)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1690 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1807 
 Ne, uniklo mi to. 
 1558 
 Sleduji jen Adama. 
 1605 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.