LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
32.Lachman 10260
33.Čech 10256
34.Kubíček 10215
Bouldry:
32. 9406
33.Kollár 9400
34.Stadtherrová 9350
Hory:
11.Nešťák 5095
12.Procházková 4592
13.Abt 4362

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200309 cest
Nové přelezy:
Personal J 8+/9-
Sólo El En 7c
Titanium 7c
Sin Conser 7c+
Antisocial 7b+
Dos Pegues 7c
Lucky Luke 7C
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na Setkání skialpinistů 2021 na Dvoračkách v Krkonoších

10.-12. prosince 2021

Komise tradičního skialpinismu ČHS pořádá výroční Setkání skialpinistů 2021 na ukončení kalendářního roku 2021. Setkání se uskuteční na Horské boudě Dvoračky (1140 m) a horský hotel Štumpovka nad Rokytnicí nad Jizerou v Krkonoších ve dnech 10.-12. 12. 2021. Setkání skialpinistů je určeno všem příznivcům pohybu ve sněhem pokrytých horách od České republiky až po Himaláje.

Skialpinistické sezóny 2019–2020 a 2020–2021 byly výrazně omezeny a zkráceny z důvodu téměř celosvětového omezení pohybu. Na Setkání skialpinistů tak letos nebudou větší a výraznější výlety v porovnání s minulými lety.


Splitboardové a skialpové terény na Sibiři



Denní program bude záviset na aktuálních sněhových podmínkách. Odpolední a večerní program se v obou dnech uskuteční v salónku na Štumpovce a v restauraci na Dvoračkách. V polovině prosince se v případě standardního průběhu zimní sezóny dá očekávat, že sníh bude od dolní stanice lanovky v Rokytnici nad Jizerou až po hřebeny Krkonoš. Při předchozím Setkání skialpinistů 2013 na Dvoračkách bylo sněhu dost.


Od pátku do neděle se při Setkání skialpinistů bude probírat



    současné vývojové trendy tradičního skialpinismu
    nově bude podrobněji probírán dětský skialp #skimokids
    novinky v oblasti lavinové prevence a bezpečného pohybu v zimních horách
    prezentace a filmy ze skialpinistických, freeridových a splitboardových aktivit jak za uplynulou zimní sezónu, tak z historie
    představení málo navštěvovaných a nových oblastí pro zimní aktivity
    shrnutí uplynulé i nástin následující zimní sezóny
    v sobotu 11. prosince 2021 budou připraveny praktické workshopy věnované problematice zimního pohybu v horách (viz jejich přehled v přihlášce – uskuteční se ty, o které bude největší zájem mezi účastníky)
    možnost domluvit skialpové výlety v Evropě i mimo ni pro nadcházející zimní sezónu
    bohatá tombola výrobců a prodejců vybavení do zimních hor
    Vaše příspěvky v rozsahu 5–20 minut jsou vítány, název promítání zašlete do 15. 11. 2021 společně s anotací (3–5 vět) a jednou až třemi ilustračními fotografiemi na jan.pala@horosvaz.cz nebo jan.pala@mountainski.cz.


Vrcholové foto na Sibiři na začátku prosince 2019


Více informací najdete zde:

mountainski.cz

Palic   [úpravy] 08:49 17.11.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189511)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Titanium 7c Cuenca
Poor Some Sugar On Me 7b Geyikbayiri
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Nově komentované:
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
K čemu je to dobré? | K čemu je to dobré? | To je přece druhý přelez | Re: WC | Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (3)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1902 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2070 
 Ne, uniklo mi to. 
 1790 
 Sleduji jen Adama. 
 1855 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.