LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
27.Trojan 10490
28.Adamovska 10434
29.Černý 10375
Bouldry:
27.Stribrny 9684
28.Horáček 9578
29.Obal 9553
Hory:
14.Hess 4058
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5848 lezců
1197230 cest
Nové přelezy:
Chameleon 9+/10-
Filek 10
Atlantis 9+/10-
Madla Lásk 9+/10-
Chameleon 10
Raise The 10+
Žíla 7C+
Lo Mítico 7c+
Lorito 7b/7b+
La Marcian 7c

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
HoSPORT - Staré Hodějovice
Prysk - Prysk

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Slackline festival

aneb gardenParty Sobotka

Pozvánka na druhý ročník slackline festivalu při Horolezecké stěně v Sobotce. Aktualizace



Zveme všechny lezce, nelezce ,vlastně širokou veřejnost na druhý ročník slackline zahradní párty.
Začínáme v pátek 20.8.2010, od rána budeme tahat lajny, chodit, lézt po stěně. Zábava bude i pro veřejnost, bude toho dost :)
Sobota: ráno v 9:30 ukončíme přihlašování závodníků a v 10:00 odstartujeme slackline závodění. Na programu je kvalifikační chození, speedline formou pavouka a potom trickline s povinnými triky a následně bodované trikové exhibiční finále. Přesné časy jednotlivých disciplín budou na našem webu do konce tohoto týdne.
V rámci doprovodného programu pro všechny na vás čekají skákací boty, které si můžete vyzkoušet pod vedením profi instruktorů. Potom speedclimbing-lezení na rychlost a zábava všeho druhu.
V neděli se natáhne longline cca 100 metrů, když dá počasí i wasserline :)
Přijďte pobejt, dobrou náladu a kamarády s sebou.

Horolezecká stěna Sobotka   [úpravy] 16:15 04.08.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Škoda23:31:09 04.08.2010
No kdyby jste to dali vědět dřív, jak jsem psal, mohla být i vetší účast. Loni to nebyl špatnej podnik, ale letos dost lidí nedorazí jenom kvůli pozdně danýmu termínu. Uvidíme, snad vám to vyjde aspoň nějak...
Peetoodpovědět 
 Re: Škoda11:11:00 06.08.2010
jo loni to byla parádní garden párty, ale bohužel, 3 akce za 1 víkend nestíhám.. Hajlajn festival v Lublinu má přednost :).. tak ať vám to klapne a exhibice nejlepších borců stojí za to :) slack hajl Q
Kwjetodpovědět 
 Re: Škoda00:59:56 09.08.2010
kluci jestli můžete, dejte prosím všem v okolí vědět, třebas se někdo najde, kdo přijede a tomu i věřim,dík.
Slávekodpovědět 

 Foto dne:
Highlander
Zlatý koule, 9+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189247)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gylden Skumkrone 6b Bornholm
Lorito 7b/7b+ Chulilla
Fock In Hell 7b Datca
Boulder B 6B+ Arzachena
Boulder A 6B Arzachena
Nově komentované:
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla
Mandibula Batiente 7c+ Siurana

 Nově v diskusi:
Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: Bezpecnost | Re: Bezpecnost | Bezpecnost | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Za peníze cokoliv | Re: lige on the edge | Re: Pěkná podívaná | Re: lige on the edge |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (181)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (24)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (4)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (4)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)

 Nově v inzerci:
Boty LaSportiva Nepal Cube GTX 42,5 | Mačky SR Lucifer II Tech | Cepíny CT North Couloir | Lezci s detmi | Statická a dynamická lana | Scarpa Mont Blanc 47 | expediční péřovka | Rukavice Black Diamond Torque, vel. L | Kalhoty Salewa JONA SW, softhellové, pánské, vel. XL - NOVÉ! | Kalhoty Dynafit TLT GORE-TEX Overpants Men, vel. XL - NOVÉ! |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 62 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 70 
 Ne, uniklo mi to. 
 62 
 Sleduji jen Adama. 
 63 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.