LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1198074 cest
Nové přelezy:
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c
Mal Pago 7c
El Represe 8b
Nueve Zeta 8a+
Pan Boulde 7C
Hierbas 7b
Rock Punk 7b+

Stěny
Flash Wall - Olomouc
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
HUDYsport - Praha 2
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Arco Rock Master 2021

pátek 27. srpna

Sledování lezeckého Rock Master je vždy jedinečným zážitkem. Bohužel ne každý bude mít možnost zajít na lezecký stadion v italském Arcu a sledovat, jak se odvíjí tento již 34. ročník.

Ti, kteří se nedostanou do Arca, mohou sledovat jednotlivé soutěže živě, neboť budou přenášeny jednak italskou TV RAI a nebo se je možné se připojit k živému streamu na www.rockmasterfestival.com v 11:00, 15:00 a 21:00.


Arco Rock Master

foto by © newpower.it



Adam Ondra v Arcu (hi res)

foto by ©  newpower.it


Na konci večera bude udělena Rock Master 2021 Trophy.

Ženskými sportovkyněmi, které se účastní Trofeje 2021, jsou:
Laura Rogorová (ITA), Giorgia Tesio (ITA), Molly Thompsonová (GBR), Vita Lukanová (SLO), Mia Kramplová (SLO), Fanny Gibertová (FRA), Eliška Adamovská (CZE) a Jessica Pilzová (AUT).

Sestava mužských atletů je následující:
Stefano Ghisolfi (ITA), Adam Ondra (CZE), Martin Stranik (CZE), Domen Skofic (SLO), Yannick Flohè (GER), Nicolai Uznik (AUT), Ludovico Fossali (ITA), Michael Piccolruaz (ITA).

Adam Ondra útočí na 6. vítězství, bude to velkolepé.


Na Facebooku ke svém startu Adam včera uvedl:

"Po olympiádě nemám moc motivaci pouštět se do dalších závodů, ale Rock Master Festival v Arcu není jen tak nějaký závod. Je to nejstarší lezecký závod na světě a takovou událost si prostě nemůžu nechat ujít! Tenhle rok se bude závodit v trochu jiných kategoriích než obvykle. Inspiraci si organizátoři vzali z Paříže 2024, a bude se tak kombinovat výsledek z Bouldru KO a Duelu v lezení na obtížnost! Už se nemůžu dočkat, jak si v pátek zalezu, navíc společně s Martinem Stráníkem a Eliškou Adamovskou."

Viz:



Arco Rock Master 2021 bude 27.8. - mezi pozvanými jsou: Adam Ondra, Martin Stráník a Eliška Adamovká

JirkaS   [úpravy] 09:31 26.08.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Ghey Team
La Dottrina Di Napi Valentina, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189266)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bob Les Monges 5c Théoule-sur-Mer
Abu Kai 6c+ Wadi Rum
Meltemi-Poets 8a Poets
? 4c Turó De Cal Beco
Trabuco 6a+ Turó De Cal Beco
Nově komentované:
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na míst |

 Nové komentáře:
Re: kardinální otázka | Re: DVD | Re: Borec | Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo | Macky Salewa 12hrot poloautomat | Koule Lama Holds | Horská klasika |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 838 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 966 
 Ne, uniklo mi to. 
 828 
 Sleduji jen Adama. 
 830 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.