LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11000
15.Šofránko 10981
16.Novák 10881
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Pařík 10275
16.Širůčková 10156
Hory:
4.Skopec 6983
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198719 cest
Nové přelezy:
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dobrák od kosti

Novej boulder v Labáku se nachází na levym břehu na "Pako di Koňo" (od Kosti po cestě do kopce asi 700 m, velkej kámen s bivakem přímo u cesty). Začátek z velkého spoďáku ve tvaru nudle, dále vpodstatě jako "Když v ráji pršelo", jen s tím rozdílem, že se vám nepodaří zaháknout špičky vpravo za hranu. Obtížnost je podle mě srovnatelná s bouldery "Ki" v Rakousku a "Soucupe" v Tessinu, které jsou oba za 8B/B+, možná že zde jde ještě o kousek dál. A jméno? - "Dobrák od kosti"

S podporou Rock Empire, PAD, Luna Rossa




Rosťa Štefánek   [úpravy] 08:32 26.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Bravo!09:41:04 26.06.2003
Rosťo, gratuluji. Tak to je kotel! Povedl se Ti skvělý kousek - nejtěžší boulder v Čechách si vytvořil 100 m od nejtěžší české cesty. Pod ten šutr chodím maximálně spát, což si teď s takovou noční můrou za rohem odpustím. Furt bych musel přemýšlet o černé magii a levitaci, na nic bych nepřišel a skončil bych u Kosti, kde jinde taky.

Bídaodpovědět 

 Pěkný Rosťo11:37:11 26.06.2003
Budu muset někdy do toho Labáku zajet alespoň na čumendu.
Hopodpovědět 

 Večerníček12:14:15 26.06.2003
Rosťo, není co dodat. Nemáš i video, že bys ho hodil do placu, ať máme hezký večerníček :-)
mikinodpovědět 

 ???19:30:26 27.06.2003
Mágo sebou nemá,nikdo ho na ramenou nedrží...no tak sakra už řekněte čím má teda ty ruce přilepený???
koalaodpovědět 

 paráda15:39:56 02.07.2003
Rosťo gratulujem,
parádny výkon na 8a.nu som čítal aj o práskoch v Jure. Minulý mesiac sme boli bouldrovať v Jure. Domáci nám odporučili novú oblasť Blarwitch. Dosť dobré. Ak budeš mať trocha času pošli nejaké typy. Ďakujeme za minuloročný tip o Timetuneli a lese pri Maximiliansgrotte. Domáci to dosť taja. Ďakujem chystám sa tam v Septembri. Bouldering v Jure je parádny a dosť hustý!!!
viliodpovědět 
 Re: paráda12:02:03 03.07.2003
Tak se mi ozvi na arada@volny.cz a můžu Ti poradit něco dalšího. Nebo se tam třeba sejdem.
Rosťa Š.odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189342)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1578 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1665 
 Ne, uniklo mi to. 
 1437 
 Sleduji jen Adama. 
 1482 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.