LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5855 lezců
1201997 cest
Nové přelezy:
Big Sur 7C+
Bez Fakáče 7C
Nalgene 7C
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-
Zrození Hv 9
Aumax 7C
Demasiádo 7C
Nové Pušky 7C
Study Brea 7C

Stěny
Družba boulder - Ostrava Poruba
Makak LBC - zrušena - Liberec
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod

Prodejny
HUDYsport - Teplice
Rock Point Liberec - Liberec 1
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Valná hromada ČHS:

Jan Bloudek opět předseda, Jana Hornová střídá Petra Resche

Valná hromada ČHS zvolila včera na příští 4 roky opět předsedou Jana Bloudka. Ve výkonném výboru je nově Jana Hornová z HO Humanita Praha, která střídá dlouholetého místopředsedu Petra Resche (do funkce již nekandidoval), a dále do něj byli zvoleni dosavadní členové vedení Marcel Janoš, Marek Klíma a Jiří Oliva.

Volba místopředsedů výkonného výboru se čeká na jeho nejbližším jednání.

Do disciplinární komise byli zvoleni členové, kteří pracovali v komisi i v předcházejícím období: Miloslav Šramota, Vladislav Rezek a Ladislav Tichý. Členy revizní komise jsou opět Martin Mašát, Michal Všetečka a nově Michal Žibřid. 

Valná hromada schválila, vedle obvyklých bodů jako je zpráva o hospodaření či rozpočet ČHS na rok 2025, také:
- malou novelu Stanov ČHS, která upřesňuje možnost zastoupení oddílů na Valné hromadě,
- refundaci členských příspěvků pro zdravotně postižené členy z oddílů,
- úprav odměn poskytovaných předsedovi a členům Výkonného výboru a předsedům a členům Disciplinární, resp. Revizní komise, včetně valorizačního mechanismu navázaného na úpravu minimální mzdy.

Zdroj:

horosvaz.cz: 5. dubna 2025 se v Praze uskutečnila další Valná hromada ČHS

Info o zvolení Jany Hornové na Facebooku Humanity Praha:



(Úvodní foto článku je z archívu Lezce)

Standa Holec   [úpravy] 08:49 06.04.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Závody ČHS11:11:07 18.05.2025
Na práci svazu hodnotím zavedení soutěží MLADÍ HORALOVÉ. Pro spoustu začínajících dětí v tomhle sportu to je určitě přínos. Lze doufat, že o tento druh poroste zájem. Na straně druhé se mi nelíbí, že se upustilo od oněch regionálních závodů 2 ligy. Po skončení Moravského poháru mládeže (MPM) tu něco podobného pro začínající lezce  prostě chybí. V dnešní náročné době prostě nikdo nemá ani čas ani možnosti jezdit přes celou republiku a mnohdy zbytečně.
HonzaKodpovědět 

 Foto dne:

Abanibi, 6c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189690)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Chuck Norris 7A Priedhorie
Bez Fakáče Na Pankáče Medium 7C Panteon
La Traversée D'Hypotension 7A Fontainebleau
6717A 7A Fontainebleau
Scalpel 7A Fontainebleau
Nově komentované:
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | MČR nic, exhibice ano | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Boulder | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (12)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2071 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2265 
 Ne, uniklo mi to. 
 1970 
 Sleduji jen Adama. 
 2042 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.