LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se tam udrží sníh, tak já taky.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194869 cest
Nové přelezy:
Naytiri 8a
The Rabbit 8A
Aumax 7C
Game Of Th 7b
Komilator 8A
Miauu 9
Crosta P&# 7c
Avance Can 7c
First Klaa 9
Tirali Val 8a+

Stěny
Šutr - Liberec 17
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Singing rock caffé - Vysoké Tatry

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
HUDYsport - Brno
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Valná hromada ČHS:

Jan Bloudek opět předseda, Jana Hornová střídá Petra Resche

Valná hromada ČHS zvolila včera na příští 4 roky opět předsedou Jana Bloudka. Ve výkonném výboru je nově Jana Hornová z HO Humanita Praha, která střídá dlouholetého místopředsedu Petra Resche (do funkce již nekandidoval), a dále do něj byli zvoleni dosavadní členové vedení Marcel Janoš, Marek Klíma a Jiří Oliva.

Volba místopředsedů výkonného výboru se čeká na jeho nejbližším jednání.

Do disciplinární komise byli zvoleni členové, kteří pracovali v komisi i v předcházejícím období: Miloslav Šramota, Vladislav Rezek a Ladislav Tichý. Členy revizní komise jsou opět Martin Mašát, Michal Všetečka a nově Michal Žibřid. 

Valná hromada schválila, vedle obvyklých bodů jako je zpráva o hospodaření či rozpočet ČHS na rok 2025, také:
- malou novelu Stanov ČHS, která upřesňuje možnost zastoupení oddílů na Valné hromadě,
- refundaci členských příspěvků pro zdravotně postižené členy z oddílů,
- úprav odměn poskytovaných předsedovi a členům Výkonného výboru a předsedům a členům Disciplinární, resp. Revizní komise, včetně valorizačního mechanismu navázaného na úpravu minimální mzdy.

Zdroj:

horosvaz.cz: 5. dubna 2025 se v Praze uskutečnila další Valná hromada ČHS

Info o zvolení Jany Hornové na Facebooku Humanity Praha:



(Úvodní foto článku je z archívu Lezce)

Standa Holec   [úpravy] 08:49 06.04.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Závody ČHS11:11:07 18.05.2025
Na práci svazu hodnotím zavedení soutěží MLADÍ HORALOVÉ. Pro spoustu začínajících dětí v tomhle sportu to je určitě přínos. Lze doufat, že o tento druh poroste zájem. Na straně druhé se mi nelíbí, že se upustilo od oněch regionálních závodů 2 ligy. Po skončení Moravského poháru mládeže (MPM) tu něco podobného pro začínající lezce  prostě chybí. V dnešní náročné době prostě nikdo nemá ani čas ani možnosti jezdit přes celou republiku a mnohdy zbytečně.
HonzaKodpovědět 

 Foto dne:
Cennet
Working Class Hero L1, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (188952)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Panemmerd L1+L2 7c+ Palinuro
Donna Livia 6a+ Palinuro
Panemmerd Variante 6c Palinuro
The Rabbit Sit 8A Chironico
N/N 7a+ Geyikbayiri
Nově komentované:
Dumlupinar 7- Geyikbayiri
Luna 7a Il Systeme Solare
Alogaki Ext. 7c Leonidio
Arabesk 8 Geyikbayiri
Opet Zvone Stara Zvona 7b Osoje - Čikola

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Díky! | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Zachráněni již podruhé | Re: nesedlo to... | 8b+ 8c nebo 9c |

 Kde to vře:
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)

 Nově v inzerci:
Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1721 
 Někdy ano 
 1823 
 Ne nepoužívám 
 1798 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.