LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
22.Melen 10601
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
Bouldry:
22.Košťál 9950
23.Bulička 9906
24.Nespoutaný 9878
Hory:
20.Nešvera 3129
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198545 cest
Nové přelezy:
Daňos Cola 7b+
The Rabbit 8A
Cucciolone 7b
Midnight L 7C+
Vocheso 7b
Carlo Mont 7c+
By Pass 7b
El Cagaso 7c+
Mon Jardin 7b+
Vivere Di 7b+

Stěny
Boulder club Kotelna Brno - Brno
WallClub - Sezimovo Ústí
HO Jeseník - Jeseník

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
Ksport - Třinec
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP 2004 v Brně

Bindhamer, Kobayashi

Christian Bindhamer (GER) a Yuka Kobayashi (JAP) v semifinále světového poháru 2004 v Brně.

Video naotčené natočené na světovém poháru 2004 v Brně zachycuje Christiana Bindhamera z Německa a Yuka Kobayashi z Japonska v semifinálové cestě. Výkon Christiana na postup do finále nestačil, Yuka postoupila.

Stáhnout video 640x480 (55 MB). Video je ve formátu Quick Time.


Lezec.cz   [úpravy] 15:03 13.11.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nejede15:05:02 14.11.2004
video mi nějak nejede,jinak quick time mam nainstalovaný a co vy???
odpovědět 
 Re: nejede17:04:33 14.11.2004
taky mi to video nejede :-(
Pavelodpovědět 
  Re: nejede19:38:44 14.11.2004
Stáhněte si nejnovější QuickTime z www.apple.com
Petr Jandíkodpovědět 
   Re: nejede01:17:56 15.11.2004
Aktualizoval jsem si kviktajm a furt nic(pri pokusu otevreni hlasi "... end of file was reached prematurely."
tomasodpovědět 
    Re: nejede11:41:07 15.11.2004
Sory, mně to taky nejde. Ten roztřesenej Mráza mi fungoval.
Petr Jandíkodpovědět 
     Snad uz jede12:24:31 15.11.2004
Zkuste to ted.
 hopodpovědět 
      Re: Snad uz jede14:50:07 15.11.2004
ted to de, ale bez zvuku :-(
t
tomasodpovědět 
       Re: Snad uz jede16:45:20 16.11.2004
ten foťáček je bez mikrofonu :(
Standaodpovědět 
        Re: Snad uz jede17:59:05 16.11.2004
.. a bez stabilizátoru a autofokus mu pěkně dejchá.... radši ho už netrap, teda jestli nemáš procenta ze stahovanejch megabajtů :-)
Petr Jandíkodpovědět 
         Re: Snad uz jede23:29:13 17.11.2004
Dával jsem to během závodů, ve chvílích, kdy jsem zrovna chvilinku nepsal, nepřekládal, nezpracovával fotky, neoživoval web kameru a tak. Alternativou by mohlo být také nedělat nic.
 Standaodpovědět 
          Re: Snad uz jede07:29:18 18.11.2004
Stadno super prace! Jsme radi, ze jsi to delal. Dikz moc.
Radekodpovědět 
          Re: Snad uz jede12:02:23 18.11.2004
Hele Stando, nebuď pangejtista a hned se neurážej. Zpravodajství bylo profesionální, už jsem ho chválil jednou a udělám to kdykoliv znovu.
U videa, které má 55 MB a které si lidi tahají nezřídka za vlastní peníze bych očekával, že když ho tam dají profíci editoři z lezce, že bude mít také jejich jmény zaručenou úroveň a že by megabajty stojí za to.
Mně osobně připadá, že s tímhle foťákem se dají udělat dobré fotky (ty jsem taky pochválil). ale ne dobré video.
Celkově připadá nešťastné, když se kritika nebere jako snaha pomoci autorivi k lepšími výkonu, ale jako útok na něj, nebo urážka. To je přece kravina. když mně někdo najde v článku chybu a upozorní na to, jsem rád a opravím ji, ne?
Rozhodně tě nechci demotivovat, takže pokud chceš slyšet pouze chválu, dobrá. Pamatuju si to a pokud se tebe týká nechám si příště kritiku pro sebe.


Petr Jandíkodpovědět 
           Re: Snad uz jede07:13:27 19.11.2004
Ahoj Petře, omlouvám se a jsem rád za zpětnou vazbu. Kritizuj dál, tvá kritika bývá konstruktivní a to je moc dobře. Jen jsem myslel, že jsme se o tom mým nic moc aparátku pobavili už u toho videíčka Mrázy a tenhle kousek jsem tam dával jako úplně první, tak jsme nějak nepochopil, proč mi to znovu vyčítáš. Fakt nemáme jiné video, ač jsme se snažili, tak zatím nic. A děláme to ve volném čase, amatérsky :)
 Standaodpovědět 
         Re: Snad uz jede08:26:26 18.11.2004
Jandíku, jak s Tebou může někdo kamarádit?
odpovědět 

 Foto dne:

Cesta berušek, 5+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189325)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Katorga 6a+ Leonidio
Nicole Ext. 6b Leonidio
Nicole 5c Leonidio
Cacapeponie 6b+ Leonidio
Duvdevan Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 Nově v diskusi:
Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Doubek | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Lezení / Sardinie / letecky | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | : ledy v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Tak nevim | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Tak nevim | Strohé informace | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (35)
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (15)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (9)
Český pohár 2026 v boulderingu 2. kolo (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Pípák BCA Tracker DTS | Goretexová bunda | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1352 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1453 
 Ne, uniklo mi to. 
 1238 
 Sleduji jen Adama. 
 1284 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.