LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198237 cest
Nové přelezy:
Farao Přím Xb
Super Cant 8a
Pim Pam Po 7c/7c+
Cap I Cua 7c
Aix, Zwei, 7B+
El Trampol 7c
El Oro De 8b
El Represe 8b
La Bandida 8a
El Trampol 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ČHS vyzývá: Pomáhejme Ukrajině

Český horolezecký svaz zveřejnil výzvu Pomáhejme Ukrajině. Mj. v ní uvádí, že přispěje veškerým startovným ze závodů ČP v boulderu, které budou teď 12. a 13. března. "Situace na Ukrajině a v celé Evropě zůstává napjatá a stále se stupňuje. Vlna solidarity a podpory, která se v České republice zvedla, je obrovská a úžasná, ale je nezbytné, aby nepolevila. POMÁHEJME DÁL," píše v úvodu své výzvy ČHS.

Zde je celé znění výzvy:

"Pomáhejme Ukrajině

Situace na Ukrajině a v celé Evropě zůstává napjatá a stále se stupňuje. Vlna solidarity a podpory, která se v České republice zvedla je obrovská a úžasná, ale je nezbytné, aby nepolevila. POMÁHEJME DÁL.

Jako ČHS jsme se obrátili na několik významných, důvěryhodných organizací s nabídkou pomoci v materiálních sbírkách. V současné chvíli je ovšem doručování materiální podpory do míst, kde je potřeba, velmi problematické a tam, kam ji lze doručit, je jí nyní dost. Nyní jsou nejcennější finanční prostředky, nabídky ubytování, překladatelské,  řidičské a další schopnosti. Proto jsme se rozhodli pomáhat především jako jednotlivci a prosíme i vás, POMÁHEJTE DÁL.

ČLOVĚK V TÍSNI

poskytuje humanitární pomoc jak na Ukrajině, tak uprchlíkům v ČR, a to v asistenčních centrech či podporou potravinových bank. ČHS přispěje veškerým startovným ze závodů ČP v boulderu, které proběhnou 12. a 13. března 2022

CHCI DAROVAT

POMAHEJUKRAJINE.CZ

je centrální místo, kde můžete nabídnout svou pomoc, ať už se jedná o nabídku ubytování, dopravy, tlumočení či konkrétního materiálu. Některé nabídky budou přímo zveřejněny a mohou na ně reagovat ti, kdo pomoc potřebují.

NABÍDKA POMOCI

Děkujeme.

ČHS"


Viz:

horosvaz.cz: Pomáhejme Ukrajině

Standa Holec   [úpravy] 12:09 10.03.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ...10:11:25 12.03.2022
penize poslete na konto ukrajinske ambasady at maji aspon na zbrane, kdyz se na ne svet vybodl jim pomoc vojensky...
Vecny cpani penez do "rucniku s mydlama" nema cenu. Zbrane je obrana vlasti, min uprchliku. Nakupem "rucniku" nic neresite. Uz se lidi proberte.
odpovědět 
 Re: ...19:30:24 12.03.2022
seber se a jdi chcípnou za zfašizovanou ukrajinu,máš skvělou přiležitost,rád ti přispěju na cestu
antibanderaodpovědět 
  Re: ...21:10:37 14.03.2022
přispět můžeš ukrajinské ambasádě, jestli sis nevšiml tak teď ukrajinci bojuji proti fašistům jen že s Ruska..nebo jak chceš nazvat okupmanty co střílí dělostřelectvem na civilní terče záměrně a umírají u toho malé děti...napovím ti, genocida místních obyvatel?

Na ukrajině jsem byl víckrát a nevím co plácáš o fašistech. Nic extrémního jsem o proti jiným krajinám neshledal. Zajdi u nas na fotbal k ultras a můžeš psát tak i o naší krajině.
odpovědět 
   Re: ...01:55:10 18.03.2022
no myslím ty nácky z azovu co 8 let vražděj ženy a děti na donbasu.určitě ne ty hodný úkáčka co znáš ty.
antibanderaodpovědět 

 Foto dne:
Puntalazzo, Etna, Sicílie
Penelope Crux
 Databáze cest:
Všechny cesty (189270)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Faceing The Effondrement 6c Leonidio
Ozzy Osbourn 7a Leonidio
La Proa 7B+ La Riba
Núria 7A+ La Riba
El Balcó 6B La Riba
Nově komentované:
? 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander |

 Nové komentáře:
Re: Tak nevim | nuda až k smíchu | Skialpinismus | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: hloupost |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (11)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (8)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)

 Nově v inzerci:
Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Čelovka Fenix | Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1171 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1274 
 Ne, uniklo mi to. 
 1092 
 Sleduji jen Adama. 
 1121 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.