LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
15.Šofránko 10981
16.Novák 10881
17.Svoboda 10790
Bouldry:
15.Pařík 10275
16.Širůčková 10156
17.Vaňous 9975
Hory:
13.Abt 4512
14.Hess 4058
15.Sukačová 3810

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198169 cest
Nové přelezy:
El Oro De 8b
El Represe 8b
La Bandida 8a
El Trampol 7c
Kosmodrom 8A
Holocausto 8a
Obsesion P 8b+
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a

Stěny
Klub Dubina - Litoměřice
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Lezecká stěna - Tábor

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Praha 5
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Drytool Bratislava

Tak konečne sa dočkáme aj na Slovensku pokračovania Česko - Slovenského pohára. Po dvoch zrušených kolách sa môžeme tešiť na vežu Aupeak pri bratislavskom Auparku. Využite preto možnosť pred registrovať sa do 11.12.2008 na drytooling@centrum.sk .

Prezentácia pretekárov bude do 9:45, kvalifikácia začne o 10:00, ženské a mužské finále o 16:00 a 17:00. Po vyhlásení výsledkov sa v priestoroch Café Stena pokračuje ...

Ani by som neveril, ale je to naozaj tak. Tento rok bude už 6. ročník drytoolových pretekov v Auparku TENDON Drytooling Cup 2008. Uskutočnia sa 13. 12. 2008 ako 5. kolo spoločného Česko - Slovenského pohára v drytoolingu.



Každý rok sa trochu ťažko rodí prerábanie steny, ale vždy sa to voľajako podarí. Cesty budú postavené tradične jedna ľahšia  a jedna ťažšia, aby si mohol zaliezť naozaj každý. A ešte chcem upozorniť, že tento rok postavím aj babské cesty, tak to bude naozaj zábava. Kto nemá matroš, môžeme požičať.

Všetkých vás pozývame, začiatočníkov, profíkov.

Maťo „Mano" Grajciar   [úpravy] 22:43 02.12.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Link22:46:22 02.12.2008
http://www.james.sk/articles.asp?pageid=28&id_dependency=3398
odpovědět 
 a kde to je že ?09:32:48 03.12.2008
http://www.aupeak.sk/kontakt.htm
odpovědět 

 Foto dne:
Puntalazzo, Etna, Sicílie
Penelope Crux
 Databáze cest:
Všechny cesty (189268)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Proa 7B+ La Riba
Núria 7A+ La Riba
El Balcó 6B La Riba
El Balconet 6A La Riba
Baila El Chikilicuatre 7b+ Bellús
Nově komentované:
? 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus

 Nově v diskusi:
ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: hloupost | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: hloupost | Re: Tak nevim | Re: Irozhlas | Re: Tak nevim | Irozhlas | Re: hloupost |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (8)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (6)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)

 Nově v inzerci:
Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Čelovka Fenix | Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1131 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1241 
 Ne, uniklo mi to. 
 1070 
 Sleduji jen Adama. 
 1086 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.