LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
41.Barták 10150
42.Černík 10131
43.Zedek 10128
Bouldry:
41.Ježek 9156
42.Tran 9150
43.Zíma 9125
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198220 cest
Nové přelezy:
Super Cant 8a
Pim Pam Po 7c/7c+
Cap I Cua 7c
Aix, Zwei, 7B+
El Trampol 7c
El Oro De 8b
El Represe 8b
La Bandida 8a
El Trampol 7c
Kosmodrom 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Gutovka zahajuje sezónu

vstup zdarma

Tento pátek 1.4.2011 oficiálně zahajujeme letní sezónu a při této příležitosti jsme pro vás připravili vstup na stěnu zdarma.

Nepovažujte to za jeden z aprílových vtipů a přijďte si zalézt na naši betonovou venkovní stěnku.

Pro ty co u nás nikdy nebyli tak stěna je v areálu Gutovky na Praze 10 u metra strašnická. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme v hojnou účast.


Seta   [úpravy] 14:11 31.03.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Cesty14:51:13 31.03.2011
A muzeme se tesit na nove cesty, nebo jich tam bude vetsina stejnych jako loni, predloni a pred-predloni, z dob kdy je stavel jeste Vasek?
jodpovědět 
 Re: Cesty15:27:39 31.03.2011
Byl sem tam teď ve středu (30.3.), když novej staveč Pája zrovna dodělal novou cestu přes takovýto okýnko. Mimo ní sem tam napočítal asi osm novejch cest po AIX chytech a všechny se jmenovaly INFO V PŮJČOVNĚ :)
 Vasekdegammaodpovědět 
  Re: Cesty17:26:29 31.03.2011
Ano máme několik nových cest různé obtížnosti a cedulky jsou dole jen provizorní, protože se stále polemizuje o obtížnosti. Staví se a stavět se bude. Na cesty od Vaška zatím sahat nebudeme, protože místa je dost a při sundání chytů dojde k poškození většiny z nich.
setaodpovědět 
  Re: Cesty17:26:58 31.03.2011
Ano máme několik nových cest různé obtížnosti a cedulky jsou dole jen provizorní, protože se stále polemizuje o obtížnosti. Staví se a stavět se bude. Na cesty od Vaška zatím sahat nebudeme, protože místa je dost a při sundání chytů dojde k poškození většiny z nich.
setaodpovědět 
   Re: Cesty22:49:06 31.03.2011
Super, už se těšim
Míšaodpovědět 

 Kdyby...23:08:22 31.03.2011
...někdo hledal narychlo parťáka na zítřejší dopolko, v inzerci je na mě číslo.
Tomášodpovědět 

 A co drytool v zimě00:28:19 01.04.2011
Co tak udělat z Gutovky v zimě drytoolovou arénu? V Brně se na podobné stěně lezlo MČR a vypadalo to dobře. Stačilo by tam přidělat něco dřev a udělat pár drytoolových cest. Publikum by se určitě našlo.
Petr Jandíkodpovědět 
 Re: A co drytool v zimě07:17:11 01.04.2011
Nejlepší by bylo to v zimě zaledovat.
honzaodpovědět 
 Re: A co drytool v zimě10:56:19 01.04.2011
Co já vím, tak se na Gutovce drytool cesty po profilech stavěly a i ty dřeva tam nějaký visely, jenom nikdo nechodil ;)
 Statesodpovědět 
 Re: A co drytool v zimě14:08:51 23.11.2011
Na Gutovce je pro letošek opět spousta nových drytoolingových cest a v sobotu jsou dokonce v plánu závody pro veřejnost.
 jeniknulaodpovědět 

 Foto dne:
Puntalazzo, Etna, Sicílie
Penelope Crux
 Databáze cest:
Všechny cesty (189270)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Faceing The Effondrement 6c Leonidio
Ozzy Osbourn 7a Leonidio
La Proa 7B+ La Riba
Núria 7A+ La Riba
El Balcó 6B La Riba
Nově komentované:
? 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus

 Nově v diskusi:
ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
nuda až k smíchu | Skialpinismus | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: hloupost | Re: Tak nevim |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (10)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (8)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)

 Nově v inzerci:
Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Čelovka Fenix | Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1156 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1259 
 Ne, uniklo mi to. 
 1088 
 Sleduji jen Adama. 
 1111 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.