LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
47.Hodeček 10025
48.S 10003
49.Čáň 9954
Bouldry:
47.Zíma 9175
48.Skočdopole 9103
49.Chovanová 9100
Hory:
28.Rojko 2298
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5876 lezců
1206969 cest
Nové přelezy:
Ostravský 7C
Frost 7C
Mr. Silák 7C
Velkej Muh 7C
Sloní Pilí 9
Proces 7C+
Datum Naro XIa
Don Corleo 7C
Rasputin 7b
Stěhovák Z 8A

Stěny
Orel Břeclav - Břeclav
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pražský opičák a Bouldering Session V

výsledky

obr_smallV úterý 6. prosince se v Lokalbloku uskutečnil závod pro děti Pražský opičák a závod pro dospělé Bouldering Session.

Ve 12:00 odstartoval závod těch nejmenších, tedy koedukovaná kategorie dětí do osmi let, kde letos startovalo 25 dětí, přičemž nejmladší účastnici byly pouhé 4 roky. Po urputném boji nakonec, kdy první čtyři závodníci vylezli shodně 10 bouldrů na 10 pokusů, nakonec  v superfinále zvítězil Marek Jeliga před druhým Kubou Kohoutem a třetí Nikolou Trnkovou.

Druhá koedukovaná kategorie dětí od devíti do jedenácti let odstartovala hned po vyhlášení první kategorie a opět to byla pěkná podívaná na vyrovnané výkony všech 25 závodníků. Na třetím místě se shodně umístil Marek Jeliga s Bárou Kořínkovou s osmi vylezenými bouldry na osm pokusů, druhé místo vybojovala Adéla Jeníková s devíti bouldry na dvanáct pokusů a zaslouženě vyhrála Adélka Moravcová s devíti bouldry na deset pokusů.

Poslední koedukovaná kategorie od dvanácti do čtrnácti let, kam se opět přihlásilo 25 závodníků proběhla podle harmonogramu od půl třetí. Závodníci a závodnice rovnou hodinku bojovali s deseti bouldry a nejlépe si s nimi poradila Veronika Peltrámová s devíti TOPy na devět pokusů. Na druhém místě se umístil David Stehlík s devíti TOPy na dvanáct pokusů a na třetím místě se shodně sešli Bára Morysková a Milan Silný s pěti bouldry na pět pokusů.

Dále už pokračovali dívky a chlapci zvlášť a jako první se utkali závodnice ve věku patnáct až sedmnáct let. Z pěti závodnic se nejlépe s připravenými bouldry poprala i vítězka předchozí kategorie Veronika Peltrámová s osmi bouldry na jedenáct pokusů. Pro druhé místo si dolezla Johana Nováková s pěti bouldry na deset pokusů a pro třetí Lucie Pešková se čtyřmi bouldry na čtyři pokusy.

Jako poslední se utkali čtyři chlapci ve věku patnácti až sedmnácti let. Pro třetí místo si dolezl Tomáš Skála s pěti dosaženými TOPy na patnáct pokusů. Na prvním místě skončili shodně Janek Krutský a František Řeznk s pěti TOPy na sedm pokusů, takže o konečném pořadí muselo opět rozhodnout superfinále, kde si lépe vedl František Řezník.

Po hodinové pauze pak v sedm hodin začala letos poslední Bouldering Session. Ve velké konkurenci si nejlépe vedl Jindra Bláha s 3 550 body a Danča Kotrbová s 2 100 body. Z borců si pro druhé místo dolezl Franta Janecký s 2 930 body a pro třetí Martin Dvorský s 2 800 body. Z bábovek si pro druhé místo dolezla Lenka Frühbauerová s 1 520 body a na třetím místě shodně skončily Marta Mikanová a Sarah Kinkorová s 890 body.

Celkové výsledky najdete na www.lokalblok.cz/stena
a fotky již brzy na www.picasaweb.google.com/lokalblok.




lokalblok   [úpravy] 21:46 08.12.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Instint animal, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (190133)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Treťjak 6B Tisá - Modřín
Kasatonov 6A Tisá - Modřín
Larionov 6A Tisá - Modřín
Makarov 6A Tisá - Modřín
Krutov 6A Tisá - Modřín
Nově komentované:
Nymfa 8A+ Tisá - Modřín
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Zvířátko 7B Děčínský Sněžník

 Nově v diskusi:
Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Re: Učitel? | Re: Učitel? | Re: Učitel? | Re: Učitel? | Re: Učitel? | Re: Učitel? | Re: Učitel? | Učitel? | Re: Záchrana | Re: Záchrana |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (59)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (56)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (28)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (12)
Severní stěnou Grandes Jorasses (12)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)

 Nově v inzerci:
Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | lezení |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 61 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 71 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 68 
 Řídím se doporučením ostatních 
 56 
 Neřeším to – lezu vše 
 64 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.