LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196678 cest
Nové přelezy:
Fata Morga 8a
Patata Neg 8a
Watermark 8b
Senzación 7b+
Dale Duro 7b
Agua Por F 7c
Los Francé 7b+
Boys 8a
Signor Rat 7c
Pink Power 8+/9-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dave MacLeod vylezl dlouholetý projekt Natural Method 8B+

obr_smallDave MacLeod je ve skvělé boulderingové formě. V údolí Glen Nevis ve Skotsku vylezl starý projekt Natural Method 8B+.

Letošní jaro věnoval Dave MacLeod boulderingu. Zraněné lokty se mu zlepšily a pustily ho konečně k pořádnému trénování a bouldrování. Dave MacLeod na svých stránkách prozradil, že do Švýcarska, kde vylezl New Base Line 8B+ a Mystic Stylez 8C, odjel už ze slušným skalpem ze své domoviny. Na konci dubna vylezl v Glen Nevis svůj dlouholetý projekt Natural Method. S hodnocením boulderu  váhal. Po návratu ze Švýcarska měl jasno - plánované B změnil na B+ (podle něj by bylo ve Švýcarsku i C ).

Teď je prý na čase se zase navázat na lano. Dave MacLeod je prostě jeden z nejlepších lezeckých univerzálů světa.



Davemacleod.com

Simona    [úpravy] 22:02 22.05.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Našlápnutý borec08:34:18 22.05.2012
Jeden článek za druhým o přelezech cest i boulderů. Je to fakt borec...
Mášaodpovědět 

 doping13:57:43 22.05.2012
jednoznacnej podvod. Stahl si stehno pruznym materialem a kalhotky mel taky jiste z pruzneho materialu. Kdyz se to nesmi v jinych sportech tak by se to nesmelo ani tady.
R.odpovědět 
 Re: doping14:40:42 22.05.2012
To nevypada zas tak tezce.
Martas.odpovědět 
 Re: doping08:04:52 23.05.2012
vieš aj dôvod stihnutia stehna?
mzschoredodpovědět 
 Re: doping08:12:50 23.05.2012
Co to meleš ? To není pravda !
caldicodpovědět 

 Nádhera19:44:51 22.05.2012
Ten spodek jsou fakt parádní kroky.
milanodpovědět 

 Zuzka20:12:44 22.05.2012
Pro mě ten nejnej lezec na světě!!
pašák!odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189153)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Quarra 4+ Arico Arriba
Roxtore 6a+ Tamadaya
Prejuicios 5 Tamadaya
Donneiz Mois La Persoise 5+ Tamadaya
La Del Viruje 6a Tamadaya
Nově komentované:
Fata Morgana 8a Leonidio
Hariquita 8b Siurana
Hariquita 8b Siurana
Palba Z Kanonu 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Hluboko Nad Větví 7- Županovice

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery |

 Nové komentáře:
bludy nevymlouvat, ale... | Ťéša | Ťéša | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Nákoleník | Re: dobra omacka | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Nákoleník |

 Kde to vře:
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (7)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (2)

 Nově v inzerci:
Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2517 
 Někdy ano 
 2839 
 Ne nepoužívám 
 2668 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.