LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7768

Výsledky
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)

Deníčky
5845 lezců
1196914 cest
Nové přelezy:
Black And 7C+
Premiére 7c+
Kopa Kaban 7c
Deliveras 7c+
Koubouras 7b+
Vipére 7b
Nasenbär 9
Richtfest 9+/10-
Pipeline 7b+
The Wish 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku

Správa CHKO Labské pískovce vydala na základě žádosti ČHS rozhodnutí, kterým se i nadále povoluje lezení na území NPR Kaňon Labe.

Nyní vydané povolení lezení je na 5 let, tj. platí do konce roku 2017. Podmínky provozování horolezectví jsou téměř stejné jako dosud, tj. dodržování základních zásad pískovcových pravidel, zákaz používání magnézia či jiných chemických prostředků apod. Na části území je povoleno celoroční lezení, část je lezcům otevřena až od 1.7. kalendářního roku. Rozdělení území je vyznačeno v mapce, která je přílohou rozhodnutí.
Zcela uzavřeny jsou věže Čihadlo a Doutník, na některé věže jsou zakázány prvovýstupy (např. Vojtěch).
Rozhodnutí je zveřejněno na webu ČHS a na webu Skalní oblasti. Prosíme všechny lezce, aby se s rozhodnutím seznámili a hlavně aby dodržovali stanovená "pravidla hry".


Příloha k povolení na pravý břeh Labe 2013-2017.

Příloha k povolení na pravý břeh Labe 2013-2017.

Příloha k povolení na pravý břeh Labe 2013-2017.

Příloha k povolení na pravý břeh Labe 2013-2017.

B. Valentová, ČHS   [úpravy] 08:00 06.12.2012Tisk 

Reklama:


Související články:
 Foto dne:

Svatošky
 Databáze cest:
Všechny cesty (189178)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sedřená Naďra VII Prachov
Spanish Piece 7c Chulilla
The Rockstar 7a Chulilla
Pink Floyd 6b+ Chulilla
Risk Je Zisk VIIIa Prachov
Nově komentované:
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | paradocs | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: závistivcům nazdárek | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (14)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2842 
 Někdy ano 
 3237 
 Ne nepoužívám 
 3005 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.