LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   "Technika je vždycky jenom skrytá síla" A.O.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
46.Hodeček 10025
47.S 10003
48.Čáň 9954
Bouldry:
46.Zítková 9103
47.Skočdopole 9103
48.Chovanová 9100
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5856 lezců
1202159 cest
Nové přelezy:
Discrimina 7b
El Arca De 7b+
H 8a
L'Abbé Rés 7C
Enoteca Ra 7b
Nosioi 7b
Urychlovač Xb
Schnakenpe 9+/10-
F3000 8A
Big Sur 7C+

Stěny
Sportcentrum Koloseum - Plzeň
DDM DUHA - Ústi nad Orlicí
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
HUDYsport - Mladá Boleslav
HUDYsport - Praha 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mezinárodní festival outdoorových filmů

17. ročník začíná 4.10.

Mezinárodní festival outdoorových filmů začíná letos tento pátek 4. října v Ostravě a poputuje po různých místech Česka i Slovenska až do 30. listopadu, kdy je zakončení v Praze. Na tomto 17. ročníku festivalu má být k vidění 83 snímků z 27 zemí světa.

Mezi nimi je i letošní světová premiéra na festivalu, film Jaroslava Matouška – V objatí obra, který vypráví příběh dvou dobrodruhů o zdolání 900 m vysoké stěny El Capitan. Režisér, aktéři a další tvůrci filmu budou i na slavnostním zahájení festivalu.

Podle informací pořadatelů mohou těšit na další film Pavola Barabáše s názvem Tieň Jaguára nebo na film Matsés, který vypráví o cestě otce s dcerou do nitra Amazonie k místnímu kmeni Matsés, čelícímu tlaku civilizace.

Zajímavý je podle pořadatelů i snímek Mbuzi Dume – silný kozel o Tomovi, který se vydal na Kilimanjaro s jednou nohou.

Z kategorie dobrodružných a extrémně sportovních filmů je film 8000+, který pojednává o paraglidistovi Antoniovi a jeho třítýdenní cestě v pohoří Karákóram v Pákistánu nebo Šněrovací mosty  (Shoestring Bridges) o lezení na nylonovém popruhu mezi vrcholky hor, informovali pořadatelé.

Více o festivalu a jeho programu:

www.outdoorfilms.cz

tisková konference

Z dnešní tiskové konference před zahájením MFOF

sth   [úpravy] 21:28 01.10.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Prvovýstup Kaiser Direkt v jižní stěně Grossglockneru. Juraj (Ďurifuk) dolézá 1. délku nad sněhovým polem.
Kaiser Direkt
 Databáze cest:
Všechny cesty (189717)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Všecko Bude 6A+ Jeřabčina Skála
Pro Ní 5C Zvůle
Pro Páníčka 5C Zvůle
Pro Dámičku 3 Zvůle
Okolo Zobáka 4 Skalnatá Dolina
Nově komentované:
Meltemi-Poets 8a Poets
Super Lolita 8a Kalymnos
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice

 Nově v diskusi:
Ex kalíbr | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Prvac | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: Silnej jak silnice ale | Re: Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (21)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2108 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2303 
 Ne, uniklo mi to. 
 2007 
 Sleduji jen Adama. 
 2086 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.