LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hoď lano. ...ne celý!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198716 cest
Nové přelezy:
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+

Stěny
Boulder club - Zákupy
Cakle - Ústí nad Orlicí
9a - Olomouc

Prodejny
HORALSPORT - KLADNO
Dap Sport - Hradec Králové
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co nového v deníčcích

Tentokrát se mrkneme na podzimní "bouldrařské" přelezy.

Pěkné skalpy si z podzimního zájezdu do Fontainebleau přivezl  Tomáš Pilka. V sektoru Apremont (ouest) dal boulder „Phénix“ 7C+, v Bas Cuvier „Apothéose“ 7C+ a v Roche Aux Sabots  „Sale Gosse“ 7C. Pilkyn má letos formu jako hrom, kromě dalších 7C, 7C+, 7C+/8A mu do deníčku už letos přibyly i dvě 8A: "Jantarová Komnata" SD (Brána)a "Rudá Armáda" (Vyhlídková Skála).



Tomáš Pilka

foto by Simona Ulmonová


Martin Stráník  vylezl na Škrovádě za 5 dní 5ti metrovou "Mucholapku" za 8A. Ze závodů z Paříže si odskočil na pár hodin do Fontáče, kde vylezl dvě 7C – "Big Boss" a "Noir Désire".

Rosťa Štefánek pokračuje v objevování toho nejtěžšího v Labáku, přesněji na pravém Břehu. V Černém Bivaku otevřel a přelezl už třetí 8B+. Novinka s názvem "Decent Fellow" vede ve spodní části zleva doprava a má 12 metrů.

Ondra Wondas Nevělík přelezl 12.10 15ti metrový traverz "Bouře a Vzdor" 8A+ v oblasti Vyhlídková Skála.

Simona    [úpravy] 08:54 07.11.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ?18:20:40 07.11.2008
Pilka? On ještě žije?
kuba novákodpovědět 
 Re: ?19:46:03 07.11.2008
A s kým jsi byl v neděli na Budačině??? Cubo, už to nehul =) =)

http://radmilschneider.xf.cz/
Radmilodpovědět 
  Re: ?19:55:21 07.11.2008
:) :)
kuba novákodpovědět 
   Re: ?22:26:40 09.11.2008
Kuba Novák ještě žije ??? :-)
Zdravím všechny! Lezte i za mě!
Zico Slunceodpovědět 
  Re: ?10:35:51 08.11.2008
kdo huli ten umi :)
jointodpovědět 

 moucha17:58:12 08.11.2008
mucholapka je 8A+ a podle oka to vypadá i těžší... Martin má prostě sílu na těžší bouldery. kdo leze "běžně" 8A bouldry myslím že tohle nedá ani omylem.
petrsodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189344)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1566 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1655 
 Ne, uniklo mi to. 
 1430 
 Sleduji jen Adama. 
 1477 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.