LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198212 cest
Nové přelezy:
Super Cant 8a
Pim Pam Po 7c/7c+
Cap I Cua 7c
Aix, Zwei, 7B+
El Trampol 7c
El Oro De 8b
El Represe 8b
La Bandida 8a
El Trampol 7c
Kosmodrom 8A

Stěny
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
Lezecká stěna Harcov - Liberec

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rock Point Překližka Cup 2013

Rock Point Překližka Cup 20137. ročník Maglajz Boulder Cupu v Kladrubech nastartoval současně i sedmý ročník „Překližky“ a řekl bych, že úspěšně.  Nejen že seriál vstoupil do nového roku s vlastními webovými stránkami, ale k dosavadním pořadatelům ze Stříbra a Kladrub přistoupil i plzeňský Climber. cz s dalším závodem. Díky podpoře sponzorů se tak již sedmým rokem daří pořádat pětidílný seriál závodů v lezení pro školní mládež, který už dávno přesáhl hranice Plzeňského kraje. Tradičně nechyběli lezci z Kladrub, Stříbra, Tachova, Plané, Chebu, Plzně a Berouna, ale mile nás překvapila návštěva až z dalekého Brna.

Samotný závod se konal na horolezecké stěně a boulderu v tělocvičně ZŠ Kladruby a přinesl spoustu zajímavých a těsných soubojů o medailová umístění. 51 přihlášených chlapců a děvčat soutěžilo ve čtyřech kategoriích. Lezly se dvě kvalifikační a dvě finálové cesty, které jsou rok od roku náročnější. Přesto se našli i takoví, kteří dokázali topovat ve všech cestách a právem tak obsadili stupně vítězů. Samozřejmě se objevily i slzičky po nepodařených výkonech, ale takový je sport. Možná, že na dalším závodě, kterým je Májový Open Cup v lezení na obtížnost ve Stříbře, bude všechno jinak :)

Za pořadatele Pavel Nový

 Rock Point Překližka Cup 2013 - Výsledky

Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013


Rock Point Překližka Cup 2013

Pavel Nový   [úpravy] 12:58 15.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Puntalazzo, Etna, Sicílie
Penelope Crux
 Databáze cest:
Všechny cesty (189270)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Faceing The Effondrement 6c Leonidio
Ozzy Osbourn 7a Leonidio
La Proa 7B+ La Riba
Núria 7A+ La Riba
El Balcó 6B La Riba
Nově komentované:
? 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus

 Nově v diskusi:
ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
nuda až k smíchu | Skialpinismus | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: hloupost | Re: Tak nevim |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (10)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (8)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)

 Nově v inzerci:
Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Čelovka Fenix | Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1149 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1256 
 Ne, uniklo mi to. 
 1085 
 Sleduji jen Adama. 
 1111 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.