LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200222 cest
Nové přelezy:
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C

Stěny
WallClub - Sezimovo Ústí
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
Le Blok - Ostrava 1

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Green sport - Brno
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení Bali, Idonésie

naši končí v semifinále

Všichni tři naši, kteří postoupili v pátek z kvalifikace druhého letošního závodu Světového poháru v lezení na obtížnost na indonéském Bali do semifinále, v něm dnes ráno skončili. Tereza Širůčková na 16. místě, Michaela Smetanová na 18. a Martin Stráník na 22.

Výsledky jsou zde:

ifsc.results.info

Finále, už bez české účasti, bude dnes večer.




Podle ČHS je účast našich závodníků je na závodech V Asii důležitá nejen pro ně samotné, aby získali cenné zkušenosti, ale také pro celý český tým.

"Účast na mezinárodních závodech je podmíněna vybojováním národních kvót.
Každá země má automaticky přidělenou kvótu dvou sportovců na pohlaví a disciplínu, další místa si však musí vybojovat na základě výkonnosti svých sportovců v předchozím roce. Počet dodatečných kvót závisí na počtu sportovců dané země, kteří se umístili v top 40 průběžného světového žebříčku. Za každého sportovce v top 40 získává země jednu dodatečnou kvótu. 👍
Už nyní mají závody vliv také na potenciální boj o olympijská místa – Aby měli naši závodnici možnost probojovat se do Olympijské kvalifikační série v roce 2027, musí dobře zabojovat na mezinárodních závodech v roce 2026. A aby mohli startovat na závodech v roce 2026, musí v letošním roce vybojovat dostatečný počet kvót,"
napsali k závodům na Facebooku ČHS.

Viz:




Standa Holec   [úpravy] 08:57 04.05.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189508)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Pastorella 6c Lauria
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1875 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2036 
 Ne, uniklo mi to. 
 1762 
 Sleduji jen Adama. 
 1824 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.