LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
25.R. 6470
26.Nezdařil 5932
27.Uhlík 5374
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114258 cest
Nové přelezy:
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-
Drsnobál 9+/10-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
HOKOK Sport Kladno - Kladno
SOU technického - Frýdek-Místek

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
2D chyty - Praha 6
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

15. Masters Serre Chevalier

vysledky-finale+superfinale




muzi:1.Chabot 2.Usobiaga  3.Ovčinikov  4.Crespi  4.Pouvreau  6.MRAZEK  7.Fuselier  8.Puiblanque

zeny:1.Gros  2.Eyer  3.Lavarda  4.Januel  5.Vidmar Maja  6.Eiter  7.Levet  8.Martin  9.Bacher  10.Crouvizier  11.Graftiaux  12.Saurwein



Do finále postupuje díky plichtě na 6.-12.místě 12 žen. Tereza Kysilková skončila tentokrát jako 2.nepostupující-14. za 13. Cufar.Postupují: Levet, Eiter, Gros, Lavarda, Martin, Sauerwein, Eyer, Grafftiaux, Bacher, Januel, Crouvisier, Vidmar Maja.
Mráza leze za hodinu, odjíždíme, doufám, že mně pošle výsledek, abych ho napsal na lezce. 



Zítra od 10 hod se uskuteční kvalifikace na on-sight cestě pro pozvaných nejlepších 21 žen a 28 mužů + 4 kvalifikovaní z juniorského Open.
Tereza Kysilková leze v polovině, 11. a Tomáš Mrázek poslední - 32.Do sobotního finále na pracovní RP cestě postupuje letos pouze 8 nejlepších. Chybí pouze Betina Schopf a Muriel Sarkany, z mužů nikdo.
Na rozdíl od SP v Chamonix, kde všichni mrzli, je zde výheň kolem 34 st.(Seere Chevalier leží v nadm.výšce 1400m). Stěna je vysoká 18m, převislost 7,5m, délka cest 20 - 24m.

O2   [úpravy] 20:14 22.07.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Mráza postoupil23:53:18 23.07.2004
Mráza postoupil jako třetí, více na http:// www.montagne virtuel.com // ( mondial escalade)
odpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189645)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Enko V Stržový Vrch A Kopřivník
Amazonie V Stržový Vrch A Kopřivník
Vytečenko 8- Súľov
Hrival 9 Súľov
Krotiteľ Hadov 8+ Súľov
Nově komentované:
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni |

 Nové komentáře:
Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2000 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2184 
 Ne, uniklo mi to. 
 1907 
 Sleduji jen Adama. 
 1963 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.