LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.H2 11016
2.Šofránko 10981
3.Kalvas 10678
Bouldry:
1.Šípek 9950
2.Urubčík 9525
3.Kollár 9450
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114564 cest
Nové přelezy:
Výlety Do Xa
The Wish 7c
Černobílá 8A
Iron Maide 10-
Los Cazapr 7c+/8a
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c
Bigfoot 7C+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ročenka ČHS 2018

Pro členy ČHS a další zájemce je připravena Ročenka ČHS 2018, ve které je, jako každoročně, přehled významných výkonů, které se podařily v jednotlivých závodních i nezávodních horolezeckých odvětvích v předchozím roce, a k tomu řada zajímavých článků, rozhovorů a fotografií.

V letošní Ročence nabízíme kromě Událostí roku informace o zahraničních aktivitách ČHS, které představuje předseda Jan Bloudek, rozhovory se zajímavými osobnostmi - s hlavním trenérem Tomášem Binterem, s výborným juniorským lezcem Jakubem Konečným, s fyzioterapeutem Patrikem Chovanem a s Václavem Sojkou ze Správy NP České Švýcarsko, a k tomu další informace.


Ročenka ČHS


Ročenka ČHS v elektronické podobě je zde (různé rozlišení):

Ročenka ČHS 2018 nízké rozlišení, jednostránky

Ročenka ČHS 2018, nízké rozlišení, dvojstránky

Ročenka ČHS 2018, střední rozlišení, dvojstránky

Ročenka ČHS 2018, plné rozlišení, dvojstránky

Ročenka v tištěné podobě bude k dispozici po. 20. březnu na Valné hromadě ČHS, na sekretariátu a následně na desítkách lezeckých stěn.

Předsedové oddílů, kteří tak dosud neučinili, mohou Ročenky pro svůj oddíl objednat e-mailem na adrese info@horosvaz.cz. Stačí, když uvedete počet kusů a přesnou adresu, na kterou máme Ročenky poslat.

Ročenky z předchozích let jsou na stránce Ročenky ČHS.

Božena Valentová, ČHS   [úpravy] 06:54 17.03.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pěkné, ale...19:11:30 17.03.2019
Jako pěkné to je! Výkony suprové!
Ale proč probůh musí být v interním ČHS časopisu tolik reklam!?! To fakt nepochopím...
Krtekodpovědět 
 Re: Pěkné, ale...21:44:06 17.03.2019
Protože je to protiplnění partnerům, kteří ČHS podporují.
odpovědět 
  Re: Pěkné, ale...02:08:49 18.03.2019
Aha, ale ja platim prispevky a pral bych si aby tam reklamy nebyly!
odpovědět 
   Re: Pěkné, ale...06:34:54 18.03.2019
Asi platis malo
Funtomasodpovědět 
    Re: Pěkné, ale...07:54:53 18.03.2019
Neboje neplať vůbec...
odpovědět 
   Re: Pěkné, ale...10:19:08 18.03.2019
A ja platim prispevky a chci, aby v adru byly kruhy po metru a na vapne se lezlo jen po vlastnim.
Todpovědět 
   Re: Pěkné, ale...12:18:59 18.03.2019
Podívej se na rozpočet - z rozpočtu ČHS činí příspěvky jen malou část. Pokud by měly pokrýt příspěvky všechny potřeby, musely by vzrůst více než dvojnásobně a navíc by se musely zvyšovat podle růstu inflace. Takže nohama na zem.
odpovědět 
    Re: Pěkné, ale...22:02:53 18.03.2019
Možná by stačil dobrý smeták.
odpovědět 

 Zadná Bašta14:32:27 19.03.2019
Gratulácia oceneným lezcom. Na upresnenie k zjazdu Zadnej Bašty: východná stena Zadnej Bašty bola v minulosti zlyžovaná minimálne dvakrát (2010 R.Peťo, 2011 M.Peťo a R.Peťo). Línia zjazdu sa odjakživa využívala ako zostupová trasa pri lezení v SV stene Zadnej Bašty, preto sa o tejto lyžovateľnej a relatívne jednoducho dostupnej a viditeľnej línii vedelo už dávno. Je teda vysoko pravdepodobné, že bola zlyžovaná už generáciou tatranských extrémnych lyžiarov v 80-90tych rokoch minulého storočia (aj keď presnejšie informácie o tom nie sú známe, keďže viacerí predstavitelia staršej generácie, ktorí podobné línie lyžovali pred 20-30 rokmi, už nie sú medzi nami). V prípade opakovania od R.Tomanca nešlo o napriamenie línie, ale naopak, v spodnej časti po prechode exponovaného rebra o vytraverzovanie z pôvodnej línie doprava do Diablovho žľabu (pôvodná línia pokračuje šikmo nadol náročnou strmou stienkou spadajúcou do strednej časti Diablovho žľabu). Horná časť línie je prakticky totožná s líniou, ktorou Zadnú Baštu lyžoval v roku 2010 R. Peťo. Komisii tradičného skialpinizmu ČHS do budúcnosti navrhujem pri publikovaní a oceňovaní zjazdov v Tatrách overovať informácie z viacerých zdrojov, nie len od samotných aktérov. Každopádne, východná stena Zadnej Bašty patrí v Tatrách k najkrajším strmým líniám a každé jej opakovanie je v rámci tatranských skiextrémov hodnotným počinom.
Miro Peťoodpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189667)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kašpárek A Strašidlo VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Dovolená Na Balkoně VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Léto, Slunce, Kaktus VI Labské Údolí - Levý Břeh
Divokou železnou Říší VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
La Primera 6c+ Rincón Bello
Nově komentované:
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin
Opportunista 7c Kalymnos
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (8)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2016 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2205 
 Ne, uniklo mi to. 
 1922 
 Sleduji jen Adama. 
 1986 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.