LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
21.Pail 10603
22.Melen 10601
23.Suchan 10532
Bouldry:
21.Košťál 9950
22.Nespoutaný 9878
23.Vaňous 9875
Hory:
28.Rojko 2298
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200225 cest
Nové přelezy:
Lucky Luke 7C
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9

Stěny
Lanové centrum DDM hl. m. Prahy - Praha 8
HO Jeseník - Jeseník
Bouldrovka - Velké Meziříčí

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na lezecké stěně Ruzyně se leze od 9. 7. 2012 i venku!

Venkovní stěna RuzyněV Praze na Ruzyni je nová venkovní! 15metrová stěna s parádníma cestama, na jejichž kvalitu jste zvyklí z vnitřní stěny.

Cesty jsou postavené v různých stupních obtížnosti. Vpravo pak čeká malé velké překvapení pro děti – cesta po mega-zvířátkových profilech.

Profil stěny je převážně kolmý nebo mírně převislý, ve střední části vytvarovaný do převisu. Zalezete si tedy v kolmici, na hraně v „pískařské“ vyvažovačce nebo ve spáře tak akorát na žábu a i v převisu, kde to příjemně tahá za ruce. V každé lajně najdete dostatek expresek, které budou pro někoho možná až příliš blízko u sebe ;-). Vratné jištění je v některých částech ve dvou úrovních, jedno je níž, což je ideální pro děti a začátečníky.

Stěna je zastřešená a bude zastíněna plachtou, takže se na ní dá lézt i za deště.

Na recepci je možné si zapůjčit veškeré lezecké vybavení nebo si v obchůdku koupit, co budete potřebovat.

Venkovní stěna je otevřena od 9. 7. 2012. Otevírací doba stěny je od otevření venkovní stěny od 10:00 do 22:00, a to od pondělí do neděle.

Venkovní stěna Ruzyně


Pro děti jsou přichystané prázdninové kurzy jak na stěně, tak na skalách, příměstský dětský tábor a letní lezecký tábor v Ostrově u Tisé. Více info o kurzech nejen pro děti naleznete na webu LezeckéKurzy.cz.

Adresa stěny: Drnovská 19, Praha 6. Na stěnu se dostanete pohodlně autem, u areálu TJ je parkoviště. Můžete také přijet autobusem nebo vlakem. Podrobnosti naleznete na webu: Stena-Ruzyne.com.

Děkujeme firmě Makak za postavení stěny. Za skvělou profesionální práci a dodatečné další věci, co pro stěnu zařídili.

Venkovní stěna Ruzyně



Luca   [úpravy] 09:19 11.07.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 pekne10:14:33 11.07.2012
hezky to vypada, tesim se
l.odpovědět 

 Venkovní stěna11:25:07 11.07.2012
Musím říct, že stěna je povedená včetně vhodných doplňků (zmiňovaná plachta proti slunci či zastřešení) a cesty jsou fakt moc hezký a pestrý, i když klasifikace trochu lítá, ale tomu se nedá v začátku moc divit. Všem mohu jen doporučit...
Tarciodpovědět 
 Re: Venkovní stěna13:45:20 11.07.2012
Vyzkoušeno a taky spokojenost! Příjemné lezení venku. Klasa lítá, ale cesty jsou fakt podařené, takže údaj na štítku neřeším.
Janaodpovědět 

 -13:44:25 11.07.2012
Paráda!
Lindaodpovědět 

 no tedy17:50:37 11.07.2012
Cau, no tedy, parada, jiz se tesim, v srpnu snad otestuji, vypada to opravdu dobre, Ruzyn vpred !!!
vsechny zdravim
J. t.č. v Bronxuodpovědět 

 Ruzyň udává směr!23:49:43 17.07.2012
Docela respekt, je to otevřený tejden a cest už celkem dost a každá kterou jsme zkoušeli byla pěkná. Vašek & spol. prostě umí.
A. Kládaodpovědět 
 Re: Ruzyň udává směr!08:01:11 18.07.2012
Umí, to ano. Jen kdyby to nebyl takovej nervní blb.
Zdénaodpovědět 

 Stojí za návštěvu14:07:26 18.07.2012
Venkovní stěna je moc pěkná. Chyty a cesty (zatím postavené, bude jich jistě víc) také. Doporučuji.
ivošodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189509)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1883 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2049 
 Ne, uniklo mi to. 
 1767 
 Sleduji jen Adama. 
 1825 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.