LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200222 cest
Nové přelezy:
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C

Stěny
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10
Olberg lezecká stěna - Blansko

Prodejny
HUDYsport - Liberec
LANEX eshop - Bolatice
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sanjski par extension

9a

Tohle video, které mi poslal Jirous, je teda třída špička. Přelez cesty Sanjski par extension 9a v Ospu to se nevidí každý den. Vy tu možnost teď máte.


Hop   [úpravy] 14:19 20.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 sakra14:52:26 20.06.2003
...si kůli tomu snad budu muset pořídit něco rychlejšího, než je ten muj psací stroj:-((( Ale v tomto provedení by to bylo fakt hustý. 30min.výdrž!!!!
Matyodpovědět 

 huusty15:16:16 20.06.2003
tyjo, konecne zas poradny lezecky video. Ten Mraza je fakt demon!!! to 8c vypadalo fakt dost huste, v tom konci se uz docela prochazel... nebo kde to 8c konci?
Musadoodpovědět 

 Chvalnica17:35:07 20.06.2003
Je to hustý, a ta roštěnka, co ho jistila, hmm. Ten se má.
odpovědět 
 Re: Chvalnica19:34:40 20.06.2003
Jo Helenka L. To je pěkná holka, má ho ráda a pozorně ho jistí. A protože sama velice dobře leze, ví kdy a jak má povolovat. To se oba mají, že se mají.
Ten přelez je moc pěknej,. Nevíte někdo jak se jmenuje styl, kdy jsou procvaknutý první dvě expresky?
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: Chvalnica20:46:18 22.06.2003
...pekný, ale než to stáhnu...
Honzaodpovědět 
  Re: Chvalnica14:28:20 01.11.2004
Souhlasím. Stejně jsou cvaknuté expresky i při přelezu Undergroundu. Nevím, jestli je pro pro záživnost videa nebo to má i nějaký jiný účel.
Dalasodpovědět 

 video01:32:01 23.06.2003
super :) mraza rve jak zwiiiire :)
olivac neco vyhrozoval, ze bude video z boulder contestu na brumlovce a porad nic ... nebo jsem slepej a neumim hledat ?
SpiderCzodpovědět 

 lidoop14:41:16 23.06.2003
No je to opice a stejne tak i rve. :-)
.odpovědět 

 jo, fakt hustý16:12:36 01.11.2004
Jirous, kdes to našel? To přece nejde takhle se procházet nelezitelným terénem! Pouštěl jsem si to dvakrát. Jako hákovačku bych to dal, jen bych si musel přidat pár skobek, a v půlce bych potřeboval pauzu na kafe a cígo... 
Tomáš F.odpovědět 

 Ghenius20:28:39 07.07.2005
Jedno slovo GHENIUS
Sivnayodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189508)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Pastorella 6c Lauria
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1875 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2036 
 Ne, uniklo mi to. 
 1762 
 Sleduji jen Adama. 
 1824 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.