LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
21.Pail 10603
22.Melen 10601
23.Suchan 10532
Bouldry:
21.Košťál 9950
22.Nespoutaný 9878
23.Vaňous 9875
Hory:
28.Rojko 2298
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200225 cest
Nové přelezy:
Lucky Luke 7C
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9

Stěny
Alpin Třebíč - Třebíč
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou

Prodejny
bart´s port - Praha 2
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový tatranský průvodce...

Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách...

První týden v červnu se objeví v horoobchodech a knihkupectvích nový, česky psaný, (po více než 26 letech) Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách. Další podrobnosti k průvodci najdete na stránce: www.horosport.cz/pruvodce


autor.

Petr Piskač, Rybíz   [úpravy] 11:18 23.05.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tatry12:03:26 23.05.2003
Sem docela zvedav.
loudisodpovědět 

 Cena15:24:40 23.05.2003
Tak jsem si to přlouskal a docela se těším. Nenašel jsem však nikde cenu tohoto dílka. Buď jsem blbej nebo... .
Adamodpovědět 

 průvodce15:40:33 23.05.2003
To je dobře, že zas po létech něco vyšlo. Ten příspěvek od ČHS je docela komickej. 3000 na knihu to je jen symbolické. Ono celkem ani moc nesejde na tom, jestli je ten průvodčík lepší, nebo horší, hlavně že něco je.
Jak jsme lezli podle bloudila Kroutila a byli jsme rádi, že ho máme... :-) A kolik vzniklo kvůli jeho popisům nových cest.. Tak vzhůru do stěn s Rybízem.
Petr Jandíkodpovědět 

 Fakt dobrý08:52:37 25.05.2003
Mohu říct, že jsem měl prototyp výtisku v ruce k vyjádření a je to moc pěkné. Zaplesá jak srdce klasika, který zde na rozdíl od mnoha jiných průvodců nalezne u vybraných stěn i lehčí výstupy a sestupy, tak i srdce RPčkářů.
Nicméně je to především průvodce pro lidi, kteří si chtějí pěkně zalézt.
Škoda, že se nikomu nechce do průvodce Rumaňáků, nebo Ganku ze severu. Ještě že máme několik galerií od Kolerka, protože jinak by o těch úžasných cestách nikdo nevěděl.
Jinak informace, poláci vydávají nové průvodce Tater, zejména Polské strany a například Mlynár je zpracovaný do jednoho dílu a krásnějšího průvodce jsem v ruce ještě neměl.
Navíc kupodivu i velmi přesně sedí. Jedinou vadou je, že je v polštině.
Radek
zobanodpovědět 

 Cena07:11:20 26.05.2003
Průvodce vypadá pěkně, dokonce se dá i objednat po internetu, ale nikde není uvedena cena. Rybízi, dodej informaci kolik ten průvodce bude stát. Už se těším, až si podle něj v létě v Tatrách zalezu.
Martin Sivekodpovědět 
 Re: Cena10:51:43 26.05.2003
cena tam uvedena je a to sice : maximální prodejní cena: 269 Kč/ks
michalodpovědět 
 Re: Cena13:25:04 26.05.2003
Je to tak, Michal to napsal správně...
269 kč/kus. Je to maximální prodejní cena, kterou budou muset všichni obchodníci dodržet, pokud ho tedy budou chtít prodávat... S vyšší cenou byste se neměli setkat.
Rybízodpovědět 

 export19:51:17 27.05.2003
Dá sa oná publikácia objednať na Slovensko?
Guruodpovědět 
 Re: export07:23:54 28.05.2003
Pracuje se na tom, momentálně vymýšlím způsob,
jak to udělat, aby nás to stálo co nejméně byrokracie a obě strany byly maximálně spokojeny... Každopádně pošli objednávku přes formulář, který najdeš na www.horosport.cz/pruvodce
Rybízodpovědět 
  Re: export12:03:55 25.02.2005
kolko stoji na slovensku
j K l a m @ s t o n l i n e . s kodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189509)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1878 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2040 
 Ne, uniklo mi to. 
 1763 
 Sleduji jen Adama. 
 1824 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.