LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
30.Sinner 6592
31.Čačková 6492
32.R. 6470
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114387 cest
Nové přelezy:
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Předsedkyně ČHS Alena Čepelková - on-line rozhovor

pozvánka na 21. března 2006

smUž dnes! On-line rozhovor s předsedkyní Českého horolezeckého svazu Alenou Čepelkovou před valnou hromadou svazu  připravujeme zde na Lezci na úterý 21. března 2006 odpoledne.

Bude to pět dní před valnou hromadou svolanou na 26. března. Budete si moct zde s Alenou Čepelkovou živě podiskutovat o tom, co se stalo ve svazu za rok jejího předsednictví a jak v českém horolezectví dál.
Rozhovor začne v 16:00 a bude trvat zhruba dvě hodiny.

Alena odpovídala na čtenářské otázky zde v on-line rozhovoru již loni před valnou hromadu, která ji zvolila předsedkyní viz článek: Alena Čepelková - nová šéfka ČHS? - on-line rozhovor.
Článek s diskusí k nadcházející valné hromadě je zde: Valná hromada ČHS za měsíc - 26. března 2006.
Reportáž z loňské valné hromady: Alena Čepelková zvolena předsedkyní ČHS.

Lezec.cz   [úpravy] 07:30 09.03.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Orientace svazu14:12:10 21.03.2006
Dobry den,
myslite si ze CHS se ma oproti soucasnemu stavu svym rozpoctem profilovat vice jako servisni organizace svych clenu (metodika, jednani s organy statni spravy, udrzba jisteni) nebo jako organizace orientovana spise na podporu vykonnostnich cilu (reprezentace, zavody, expedice)? Nebo povazujete soucasny stav (lonsky rozpocet) za optimalni a proc?
Pavel Sumsalaodpovědět 
 Re: Orientace svazu16:16:33 21.03.2006
Dotaz byl překopírován do on line diskuse nalinkované z článku.
Lezec.czodpovědět 

 Dotaz15:59:52 21.03.2006
Ahoj Aleno, máš za sebou jednání o povojení lezení v Českém ráji. Určitě nebylo jednoduché. Můžeš nám říct jestli Ti v tom někdo další pomohl? Mám především na mysli místní horolezecké oddíly.
Ťéšaodpovědět 
 Re: Dotaz16:16:17 21.03.2006
Dotaz byl překopírován do on line diskuse nalinkované z článku.
Lezec.czodpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189661)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Espacio Libre 7b/7b+ Rincón Bello
HANSI - MANSI 7a Kalymnos
Utopia - Rainbow 6b Kalymnos
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Souvlakias 5a Leonidio
Nově komentované:
Opportunista 7c Kalymnos
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Lama |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (6)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2007 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2194 
 Ne, uniklo mi to. 
 1914 
 Sleduji jen Adama. 
 1977 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.