LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
17.Svoboda 10743
18.Kalvas 10681
19.Kohout 10675
Bouldry:
17.Chejn 10000
18.Bulička 9956
19.Širůčková 9956
Hory:
17.Magič 3304
18.Louda 3282
19.Petr 3170

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200222 cest
Nové přelezy:
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C

Stěny
Boulder - Jeskyně pod Chmelnicí - příbram
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6
Olympia - Brno - Modřice

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Rock Point Olomouc - Olomouc
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ČHS vyzývá: Pomáhejme Ukrajině

Český horolezecký svaz zveřejnil výzvu Pomáhejme Ukrajině. Mj. v ní uvádí, že přispěje veškerým startovným ze závodů ČP v boulderu, které budou teď 12. a 13. března. "Situace na Ukrajině a v celé Evropě zůstává napjatá a stále se stupňuje. Vlna solidarity a podpory, která se v České republice zvedla, je obrovská a úžasná, ale je nezbytné, aby nepolevila. POMÁHEJME DÁL," píše v úvodu své výzvy ČHS.

Zde je celé znění výzvy:

"Pomáhejme Ukrajině

Situace na Ukrajině a v celé Evropě zůstává napjatá a stále se stupňuje. Vlna solidarity a podpory, která se v České republice zvedla je obrovská a úžasná, ale je nezbytné, aby nepolevila. POMÁHEJME DÁL.

Jako ČHS jsme se obrátili na několik významných, důvěryhodných organizací s nabídkou pomoci v materiálních sbírkách. V současné chvíli je ovšem doručování materiální podpory do míst, kde je potřeba, velmi problematické a tam, kam ji lze doručit, je jí nyní dost. Nyní jsou nejcennější finanční prostředky, nabídky ubytování, překladatelské,  řidičské a další schopnosti. Proto jsme se rozhodli pomáhat především jako jednotlivci a prosíme i vás, POMÁHEJTE DÁL.

ČLOVĚK V TÍSNI

poskytuje humanitární pomoc jak na Ukrajině, tak uprchlíkům v ČR, a to v asistenčních centrech či podporou potravinových bank. ČHS přispěje veškerým startovným ze závodů ČP v boulderu, které proběhnou 12. a 13. března 2022

CHCI DAROVAT

POMAHEJUKRAJINE.CZ

je centrální místo, kde můžete nabídnout svou pomoc, ať už se jedná o nabídku ubytování, dopravy, tlumočení či konkrétního materiálu. Některé nabídky budou přímo zveřejněny a mohou na ně reagovat ti, kdo pomoc potřebují.

NABÍDKA POMOCI

Děkujeme.

ČHS"


Viz:

horosvaz.cz: Pomáhejme Ukrajině

Standa Holec   [úpravy] 12:09 10.03.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ...10:11:25 12.03.2022
penize poslete na konto ukrajinske ambasady at maji aspon na zbrane, kdyz se na ne svet vybodl jim pomoc vojensky...
Vecny cpani penez do "rucniku s mydlama" nema cenu. Zbrane je obrana vlasti, min uprchliku. Nakupem "rucniku" nic neresite. Uz se lidi proberte.
odpovědět 
 Re: ...19:30:24 12.03.2022
seber se a jdi chcípnou za zfašizovanou ukrajinu,máš skvělou přiležitost,rád ti přispěju na cestu
antibanderaodpovědět 
  Re: ...21:10:37 14.03.2022
přispět můžeš ukrajinské ambasádě, jestli sis nevšiml tak teď ukrajinci bojuji proti fašistům jen že s Ruska..nebo jak chceš nazvat okupmanty co střílí dělostřelectvem na civilní terče záměrně a umírají u toho malé děti...napovím ti, genocida místních obyvatel?

Na ukrajině jsem byl víckrát a nevím co plácáš o fašistech. Nic extrémního jsem o proti jiným krajinám neshledal. Zajdi u nas na fotbal k ultras a můžeš psát tak i o naší krajině.
odpovědět 
   Re: ...01:55:10 18.03.2022
no myslím ty nácky z azovu co 8 let vražděj ženy a děti na donbasu.určitě ne ty hodný úkáčka co znáš ty.
antibanderaodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189508)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Pastorella 6c Lauria
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1874 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2034 
 Ne, uniklo mi to. 
 1761 
 Sleduji jen Adama. 
 1822 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.